NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Blogio teorija

Kaina: 12,79 €
Kaina su kodu: 11,51 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 12.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Blogio teorija" aprašymas

 Pagrindinę italų autoriaus Donato Carris trilerio „Blogio teorija“ veikėją Milą Vaskez skaitytojai pirmą kartą sutiko knygoje „Blogio šnabždesys“. Talentinga tyrėja ir toliau ieško atsakymų į klausimą, iš kur atsiranda blogis.

Nepaprasta įtampa, šiurpi atmosfera ir nenuspėjamas siužetas – tikra dovana žanro gerbėjams!

Dingusių žmonių paieškos ekspertė Mila Vaskez aiškinasi žmogžudystę, kurią įvykdė prieš 17 metų prapuolęs asmuo. Išžudęs šeimą ir gyvą palikęs tik jauniausią vaiką, žudikas jam atskleidžia savo tapatybę ir liepia iškviesti policiją. Šis žmogus yra vienas iš daugelio dingusiųjų, kurie kadaise tarsi išnyko nuo žemės paviršiaus. Jokių pėdsakų. Liko tik nežinomybė ir artimųjų neviltis.

Dabar vienas po kito jie grįžta. Grįžta tam, kad įvykdytų kraupius nusikaltimus. Kodėl? Ir kur jie buvo visą tą laiką? Ar blogis pagimdė blogį? Nerasdama atsakymų Mila kreipiasi į prastos reputacijos tyrėją Berišą, besidomintį antropologija bei taikantį jos metodus tardymų metu. Kartu jie neria dar giliau, tačiau tamsaus tyrimo gelmėse, atrodo, atsakymai tik tolsta.

Donato Carris trileris „Blogio teorija“ užvaldo nuo pirmo puslapio. Rašytojo trileriai intelektualūs bei provokuojantys. Permainingas siužetas ir stiprūs veikėjai neleidžia atsitraukti iki pat pabaigos. Kai jau manote, kad viskas aišku, rašytojas jus pribloškia ir atima žadą. Neapleidžia ir realumo jausmas. Rašydamas knygą autorius naudojosi įvairiais šaltiniais, tokiais kaip kriminologijos ir teismo psichiatrijos vadovėliai, taip pat FTB dokumentai apie serijinius žudikus ir smurtinius nusikaltimus.

Donato Carrisi (g. 1973 m.) – italų autorius, režisierius, scenaristas. Rašytojas studijavo teisę ir kriminologiją. Pirmoji knyga apie Milą Vaskez tapo pasauliniu bestseleriu, o taip pat buvo palankiai įvertinta ir Lietuvos skaitytojų ir pelnė penkis tarptautinius apdovanojimus. Donato Carrisi knygos išverstos į daugiau nei trisdešimt kalbų.

Iš italų kalbos vertė Laura Bakšytė

Domina blogio kilmė ir geri psichologiniai trileriai? Skubėkite knygą „Blogio teorija“ įsigyti internetu ir kartu su tyrėjais ieškoti atsakymų. Trumpas aprašymas, apžvalgos ir atsiliepimai žada, kad atsitraukti bus sunku. Nepamirškite patikrinti akcijų bei išpardavimų, nes visada siūlome gerų knygų įsigyti pigiau. Online knygyne kainos nesikandžioja, pristatymas greitas, o aprašymai, santraukos, ištraukos, puslapių skaičius bei kita informacija apie knygą padės rinktis ir patogiai pirkti. Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Blogio teorija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Blogio teorija", Donato Carrisi. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Donato Carrisi su knyga "Blogio teorija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Blogio teorija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Donato Carrisi. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Blogio teorija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Blogio teorija" perkama kartu