0

Baden Badeno nebus

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Baden Badeno nebus

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: Kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9789955234890

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Baden Badeno nebus" aprašymas

"Baden badeno nebus" - trečia Undinės Radzevičiūtės knyga po juodojo humoro ir absurdo mini romanų "Strekaza" ir "Frankburgas". Tai keistos istorijos apie žmones, kurių jūs nesutiksite gatvėje, o jeigu ir sutiksite, jie tų istorijų niekada jums nepapasakos...

Naujoji knyga "Baden Badeno nebus" atveria dar vieną šios talentingos kūrėjos briauną - mokėjimą pasakoti istorijas.

Knygoje išlieka įprastas Undinės Radzevičiūtės stilius, įmanomas pavadinti „akupunktūrine proza“ - preciziški sakinių dūriai, taupus ir asketiškas kalbėjimas ir itin subtilus humoras.


Rašytoja yra išleidusi šias knygas: "Strekaza" (2003), "Frankburgas" (2010), "Baden Badeno nebus" (2011), "Žuvys ir drakonai" (2013), "180" (2015).

Naujausia Undinės Radzevičiūtės knyga "Kraujas mėlynas" (2017)

Parašykite atsiliepimą apie "Baden Badeno nebus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Baden Badeno nebus, kurią skaitytojams dovanoja Undinė Radzevičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Undinė Radzevičiūtė su knyga Baden Badeno nebus jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Baden Badeno nebus patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Undinė Radzevičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Baden Badeno nebus palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Baden Badeno nebus" perkama kartu