NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Knyga apie kiaušinius. Perskaitę ją žingsnis po žingsnio sužinosite, kaip išsirita jaunikliai

  • Nauja knyga
Kaina: 13,49 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 13.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Knyga apie kiaušinius. Perskaitę ją žingsnis po žingsnio sužinosite, kaip išsirita jaunikliai" aprašymas

Kiekviename kiaušinyje tūno mažas padarėlis, laukiantis, kol galės iš jo išlįsti – bet pirmiausia jis turi atverti kiaušinio kevalą.

Šios ypatingos knygelės „Knyga apie kiaušinius. Perskaitę ją žingsnis po žingsnio sužinosite, kaip išsirita jaunikliai“ nuotraukose užfiksuotos įspūdingos jauniklių ritimosi iš kiaušinio akimirkos. Sužinokite, kokių įvairių kiaušinių būna ir kas juose slypi.

Pamatykite, kaip iš kiaušinių ritasi paukščiai, ropliai, varliagyviai, žuvys ir bestuburiai gyvūnai.


  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • Formatas: 22x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094941092
  • Vertėjas: Loreta Hoffmann
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Knyga apie kiaušinius. Perskaitę ją žingsnis po žingsnio sužinosite, kaip išsirita jaunikliai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Knyga apie kiaušinius. Perskaitę ją žingsnis po žingsnio sužinosite, kaip išsirita jaunikliai", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Knyga apie kiaušinius. Perskaitę ją žingsnis po žingsnio sužinosite, kaip išsirita jaunikliai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Knyga apie kiaušinius. Perskaitę ją žingsnis po žingsnio sužinosite, kaip išsirita jaunikliai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Knyga apie kiaušinius. Perskaitę ją žingsnis po žingsnio sužinosite, kaip išsirita jaunikliai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Knyga apie kiaušinius. Perskaitę ją žingsnis po žingsnio sužinosite, kaip išsirita jaunikliai" perkama kartu