⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kodėl? 100 filosofijos istorijų smalsiems vaikams

Kaina: 15,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 15.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kodėl? 100 filosofijos istorijų smalsiems vaikams" aprašymas

„Kodėl? 100 filosofijos istorijų smalsiems vaikams“ – istorijos budriems ir maištingiems skaitytojams, kurie nėra patenkinti paruoštais atsakymais ir nori galvoti savo galva. Knygos autorius Umberto Galimberti yra garsus šių laikų filosofas. Paprastai jis rašo knygas suaugusiems skaitytojams, tačiau šį kartą atsisuka į jaunesnę auditoriją, nestokojančią žingeidumo. Knyga rekomenduojama vaikams nuo 8 metų amžiaus.

Sokratas, Laozi, Volteras, Nyčė, Šopenhaueris, Umberto Eco, Darvinas ir kiti senieji bei modernių laikų filosofai skatina skaitytojus apmąstyti daugelį dalykų – nuo gamtos iki žmogaus prigimties, nuo kalbos iki meilės, nuo teisingumo iki empatijos.

Knyga „Kodėl? 100 filosofijos istorijų smalsiems vaikams“ parašyta jaunuoliams suprantama kalba. Visos istorijos kalba apie kasdieninius faktus ar įvairius prieštaravimus ir skatina kritiškai apmąstyti tiek smulkmenas, tiek didingus dalykus.

Leidinys iliustruotas akį traukiančiais piešiniais. Kiekviename puslapyje skaitytojai ras trumpą garsaus filosofo pristatymą bei tekstą, kuris padės perprasti jo pasaulėžiūrą. Tokių trumpų istorijų net šimtas!

Mąstyti skatina su kiekvienu filosofu susijęs klausimas.

„Įsivaizduok pasaulį po tūkstančio metų. Kokie gyvūnai jame gyvens? O žmonės tebebus tokie, kaip šiandien?“ – šį klausimą rasite Čarlzo Darvino puslapyje, kuriame trumpai pristatyta jo teorija apie rūšies evoliuciją. Kiti mąstytojai kvies pagalvoti apie Dievą, požiūrio tašką, jausmus, politiką, visuomenę ir kitus dalykus, kurie įdomūs ir svarbūs nepriklausomai nuo skaitytojo amžiaus. Ar tuščioje dėžutėje nėra nieko, ar yra kažkas vadinamas tuštuma? Knyga sukels tikrą minčių audrą!

Umberto Galimberti knyga „Kodėl? 100 filosofijos istorijų smalsiems vaikams“ skatina domėtis aplinka ir daro tai patraukliu, įtraukiančius būdu. Jei manote, kad filosofijos žanro knygos nuobodžios, o patys filosofai gyveno toli už kasdienio pasaulio ribų, tai šis leidinys įrodys priešingai.

Italas Umberto Galimberti (g. 1942) – filosofas, kultūros antropologas, psichoanalitikas, sociologas. Autorius parašė ne vieną knygą apie psichoanalizę, taip pat jo straipsnius neretai galima išvysti Italijos spaudoje.

Iš italų kalbos vertė Toma Gudelytė.

Filosofija – gyva! Trumpi aprašymai sudomins ir vaikus, ir tėvus. Rekomenduojame šią vertingą knygą įsigyti internetu. Čia pat pirkti galėsite ir kitų leidinių, kurių siužetai neleis atsitraukti, o veikėjus iš karto pamilsite. Online knygyne knygos, labai dažnai, kainuoja pigiau, nes nuolat rengiame gerus išpardavimus ar skelbiame akcijas. Taip pat parengėme aprašymus, kuriuose nurodėme puslapių skaičių, leidėją, santrauką, įkėlėme ištraukų. Ši informacija, kartu su kitų skaitytojų atsiliepimais ir apžvalgomis, padeda rinktis geriausias knygas! 


  • Autorius: Umberto Galimberti
  • Leidėjas: Hubris
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099608785

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kodėl? 100 filosofijos istorijų smalsiems vaikams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kodėl? 100 filosofijos istorijų smalsiems vaikams", kurį pristato Umberto Galimberti. Siūlome ne tik išsamų "Kodėl? 100 filosofijos istorijų smalsiems vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Umberto Galimberti. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kodėl? 100 filosofijos istorijų smalsiems vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kodėl? 100 filosofijos istorijų smalsiems vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kodėl? 100 filosofijos istorijų smalsiems vaikams" perkama kartu