0

Kodėl? 100 filosofijos istorijų smalsiems vaikams

  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 15,49 €
Kaina knygyne: 18,89 €*
Sutaupote: 3.40 € (18%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kodėl? 100 filosofijos istorijų smalsiems vaikams

  • Leidėjas: Hubris
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9786099608785

2020-10-31 15.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kodėl? 100 filosofijos istorijų smalsiems vaikams" aprašymas

Iliustruota vieno žymiausių šiuolaikinių Italijos viešųjų intelektualų knyga vaikams "Kodėl? 100 filosofijos istorijų smalsiems vaikams".

Manai, kad filosofija – tai kažkas senoviško, abstraktaus ir nuobodaus? Ši knyga parodys, kad taip nėra. Iš šimto istorijų apie skirtingų amžių ir šalių filosofus bei mąstytojus sužinosi, kad filosofija gyvesnė nei bet kada.

Kartu su Sokratu, Hipokratija, Kantu ir Volteru išmoksi mąstyti skirtingomis temomis: nuo gamtos reiškinių iki žmogaus, nuo kalbos iki meilės, iki pat Dievo egzistavimo.

Kasdien – po istoriją, kuri prasideda klausimais bei kasdienio gyvenimo įdomybėmis ir skatina įsitraukti į mažesnius ir didesnius iššūkius bei pratintis svarstyti, kaip tai darė didieji filosofai. Ši knyga "Kodėl? 100 filosofijos istorijų smalsiems vaikams" – tiems, kurių protai nuolat dirba ir nepasitenkina stereotipiniais atsakymais.

Umberto Galimberti (g. 1942) – italų filosofas, psichoanalitikas, sociologas ir viešasis intelektualas. Galimberti yra parašęs keliolika knygų apie Karlą Jaspersą, psichoanalizę, Martiną Heideggerį ir kt. Pastaruoju metu daug reiškiasi Italijos viešojoje erdvėje, yra nuolatinis dienraščio Reppublica bendradarbis.

Iš italų kalbos vertė Toma Gudelytė

Parašykite atsiliepimą apie "Kodėl? 100 filosofijos istorijų smalsiems vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kodėl? 100 filosofijos istorijų smalsiems vaikams, kurį parašė Umberto Galimberti. Siūlome ne tik išsamų Kodėl? 100 filosofijos istorijų smalsiems vaikams aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Umberto Galimberti. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kodėl? 100 filosofijos istorijų smalsiems vaikams. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kodėl? 100 filosofijos istorijų smalsiems vaikams dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Kodėl? 100 filosofijos istorijų smalsiems vaikams" perkama kartu