0

Apskaitos pradmenys (3-as leidimas)

Kaina internetu: 7,69 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Apskaitos pradmenys (3-as leidimas)

  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 158
  • ISBN ar kodas: 9786094360152

2020-09-30 7.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Apskaitos pradmenys (3-as leidimas)" aprašymas

Leidinyje "Apskaitos pradmenys" pateikiamas įvadinis apskaitos kursas, apibūdinantis svarbiausius apskaitos sistemos elementus, jų esmę ir paskirtį. Įsisavinus šį kursą, studijuojami kiti apskaitos ir su ja susiję dalykai. Šioje knygoje pateikiamas bendras buhalterinės apskaitos apibūdinimas, aptariama turto ir nuosavybės esmė apskaitoje, finansinės atskaitomybės sudėtis ir bendrieji rengimo principai, nagrinėjamos sąskaitos ir dvejybinis įrašas, ūkinių operacijų dokumentavimas ir registravimas, pirkimų ir pardavimų apskaitos pagrindai bei apskaitos perdirbimo įmonėse ypatumai.

Ši mokomoji knyga "Apskaitos pradmenys" skirta buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo vadybos studijų programų studentams. Ja gali naudotis ne tik asmenys pradedantys studijuoti apskaitą, bet ir jau turintys buhalterinį išsilavinimą bei norintys suprasti laisvos rinkos šalyse taikomus apskaitos principus.

Parašykite atsiliepimą apie "Apskaitos pradmenys (3-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Apskaitos pradmenys (3-as leidimas), kurią skaitytojams dovanoja Ona Gudaitienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ona Gudaitienė su knyga Apskaitos pradmenys (3-as leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Apskaitos pradmenys (3-as leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ona Gudaitienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Apskaitos pradmenys (3-as leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Apskaitos pradmenys (3-as leidimas)" perkama kartu