Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Milijonieriaus mąstymo paslaptys

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 15,99 €
Kaina su kodu: 14,39 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-04-15 Edvinas

Nuostabi knyga norintiems susipažinti su pagrindiniais dalykais kaip tapti turtingu Patariu nusipirkti ir paskaityti.


2024-04-30 15.987 InStock
Į krepšelį 14,39 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Milijonieriaus mąstymo paslaptys" aprašymas

"Milijonieriaus mąstymo paslaptys" arba Septyniolika trumpų pamokų, kurios atskleidžia turtingų ir neturtingų žmonių mąstymo skirtumus.

T. Harvis Ekeris (T. Harv Eker) yra populiarus kanadiečių paskaitininkas, seminarų vadovas ir rašytojas. Pats per nepaprastai trumpą laiką pakilęs į finansinės sėkmės viršūnę, jis savo klausytojams ir skaitytojams kalba apie priežastis, kurios vienus žmones padaro turtingus, o kitus verčia suktis vidutiniško gyvenimo rate.

Nuostabioje knygoje „Milijonieriaus mąstymo paslaptys" T. Harvis Ekeris sako: „Duokite man penkias minutes ir aš nusakysiu jūsų finansinę ateitį visam likusiam gyvenimui!" Autorius analizuoja vadinamąjį „pinigų ir sėkmės projektą", kurį turime susidarę mes visi. Tai yra pasąmoningas planas, kaip tvarkyti finansinius reikalus. Galite puikiausiai išmanyti rinkodaros dalykus, galite žinoti visas sėkmingos prekybos paslaptis, galite mokėti derėtis bei investuoti, tačiau jei jūsų finansinis planas numato ne aukščiausią sėkmės lygį, tuomet niekada neturėsite daug pinigų, o jeigu kaip nors jų gausite, labai tikėtina, kad greitai juos prarasite!

Šioje knygoje „Milijonieriaus mąstymo paslaptys" T. Harvis Ekeris praneša gerą naujieną: finansinį planą galite pakoreguoti taip, kad jis leistų jums žaisti pinigų žaidimą pačiu aukščiausiu lygiu.

Iš anglų kalbos vertė Saulė Zujutė

IŠTRAUKA

Kas, po galais, yra tas T. Harvis Ekeris ir kodėl aš turėčiau skaityti šią knygą?

Mano seminarų pradžioje žmonės ne juokais nustemba, nes jie išgirsta štai tokią frazę: „Netikėkite nė vienu žodžiu, kurj čia jums pasakysiu." Kodėl gi turėčiau jiems taip teigti? Ogi todėl, kad galiu kalbėti tik iš savo patirties, tad nė viena mintis ar teiginys, kuriais dalijuosi, nėra tik tiesa arba tik melas. Mano žodžiai tiesiog atspindi nepaprastus mano paties ir tūkstančių mano studentų rezultatus. Taip sakydamas aš tikiu, kad jūs visiškai pakeisite gyvenimą, jeigu pritaikysite šioje knygoje išdėstytus principus. Ne tik skaitykite šią knygą - studijuokite ją taip, lyg nuo to priklausytų jūsų gyvenimas ir ateitis. Tada imkite taikyti jos principus sau. Tai, kas pavyksta - tęskite. Kas nesiseka - palikite ir pamirškite.

Žinau, jog galiu pasirodyti užsispyręs ir tendencingas, tačiau jei jau kalbame apie pinigus, tai drįstu teigti, kad ši knyga taps bene svarbiausia, kurią jūs kada nors būsite skaitę. Nors tai skamba pretenzingai, bet šioje knygoje jūs rasite tą grandį, kuri sujungs jūsų troškimą sėkmingai plėtoti verslą su realia sėkme. Ko gero, sėkmės troškimas ir tikra sėkmė iki šiol jums buvo tarsi du skirtingi pasauliai.

Net neabejoju, kad skaitėte ir kitų knygų apie sėkmę, klausėtės mokomųjų kasečių ar kompaktinių plokštelių, galbūt lankėte specialius kursus ir girdėjote apie įvairias „praturtėk" sistemas. Ir kas gi nuo to pasikeitė? Daugeliui - niekas! Jie pajuto staigų ir trumpą energijos antplūdį, o paskui grįžo atgal į senas nesėkmių vėžes.

Atsakymai j jums rūpimus klausimus yra čia, šioje knygoje. Jie paprasti ir remiasi tam tikrais dėsniais, kurių veikimo neišvengia niekas. O reikalo esmė štai tokia: jeigu jūsų pasąmonėje finansinis projektas nėra „nustatytas" veikti sėkmingai, tai niekas, ką jūs išmoksite, sužinosite ar darysite, teigiamų pokyčių nesukels.

Šios knygos puslapiuose jums atskleisiu, kodėl vieniems žmonėms gyvenime lemta būti turtingiems, o kitiems tik skirta kovoti už išgyvenimą. Jūs pažinsite svarbiausias sėkmės bei finansinio kracho priežastis ir pradėsite savo finansinę padėtį keisti į gera. Suprasite, kaip vaikystės potyriai bei išgyvenimai šlifuoja finansinį projektą ir kaip tai formuoja negatyvias mintis bei žalingus įpročius. Galų gale jūs išsiugdysite „gausos mąstymą" - imsite mąstyti taip, kaip mąsto turtingi ir sėkme besimėgaujantys žmonės. Išmoksite ir praktinių, žingsnis po žingsnio įgyvendinamų strategijų, kad jūsų materialinė gerovė augtų ir klestėtų.

Pirmoje šios knygos dalyje mes kalbėsime apie tai, kad kiekvienas iš mūsų, kai kalba pakrypsta apie pinigus, yra užprogramuotas galvoti ir elgtis savitai. Išskirsime keturis pagrindinius finansinių projektų tipus. Antroje dalyje panagrinėsime turtingų, vidutinės klasės ir vargingų žmonių galvosenos skirtumus bei pateiksime septyniolika požiūrių ir veiksmų pavyzdžių, - žodžiu, pamatysime, kaip vyksta didžiosios finansinės permainos. Pasidalysiu su jumis, mano skaitytojai, ir keliais elektroniniais bei tradiciniu paštu gautais laiškais (jų iš viso esu gavęs kelis tūkstančius), kuriuos man atsiuntė Milijonieriaus mąstymo seminarų (Millionaire Mind Intensive Seminar) klausytojai. Beje, daugelis iš jų vėliau pasiekė puikių finansinių rezultatų.

Tad kokia ta mano patirtis? Kokia mano asmeninė istorija? Ir ar visada man taip sekėsi? Norėtumėte!

Kaip ir daugelis jūsų, aš turėjau „daug galimybių", tačiau neturėjau nei kur jų realizuoti, nei kam jas pademonstruoti. Perskaičiau krūvą knygų, išklausiau nemažai garso įrašų, ėjau j visokiausius seminarus. Karštai troškau, kad man pasisektų. Gal norėjau pinigų, gal laisvės, gal geros karjeros, o gal tiesiog įrodyti savo tėvams, kad „ir aš galiu", - žodžiu, tapau tarsi apsėstas. Būdamas dvidešimties, pradėjau keletą versliukų, kiekvieną palydėdamas laimės svajone, bet mano pasiekimai buvo nuo blogų iki apgailėtinų.

Dirbau iki paskutinio prakaito lašo, bet norimo rezultato nebuvo. Mane ėmė kamuoti „Lochneso pabaisos sindromas": apie pelną šneka visi, bet iš tikro jį mačiusiųjų kaip nėra, taip nėra. Vis nenustojau tikėjęs, kad reikia tik rasti „tą verslą", tik užsėsti „ant to arkliuko" ir tada man būtinai pasiseks. Deja, aš klydau. Viskas, ko tik imdavausi, krisdavo iš rankų... Ir tai buvo paskutinis lašas, privertęs atsitokėti ir pasvarstyti: „Kodėl kitiems lygiai toks pat verslas einasi kaip sviestu pateptas, o aš iš paskutiniųjų bėgu nuo bankroto? Kas gi nutiko man - ponui Be Penkių Minučių Milijonieriui?

Štai tada aš ir pradėjau tyrinėti savo sielą, stengiausi įsiklausyti į save patį, pažinti savo tikruosius norus bei įsitikinimus. Nors vis tvirtinau sau, jog noriu būti turtingas, tačiau kažin kokia vidinė esybė su mano norais ir siekiais nesutiko. Visų pirma tai buvo baimė. Bijojau nesėkmių, kita vertus, bijojau ir sėkmės, nesgi kai ką nors turi, tai savaime kyla pavojus visa tai prarasti.

Tada būčiau pasijutęs kaip paskutinis nevykėlis. Netgi blogiau: būčiau sutrypęs ir sunaikinęs savo gyvenimo istoriją - juk žmonės kitados kalbėjo, esą „aš turiu daug galimybių". Žodžiu, mane kamavo baimė: o kas, jei, užuot realizavęs savo galimybes, aš tik turėsiu kovoti dėl išlikimo?

Tačiau tuo metu man pasisekė kaip aklai vištai grūdas: vienas turtingas tėvo draugas davė man kelis gerus patarimus. Atsimenu, viešėdamas pas mus jis žaidė kortomis ir per žaidimo pertraukėlę pastebėjo mane. Trečią kartą buvau grįžęs gyventi į tėvų namus. Įsikūriau apatiniame aukšte, kitaip tariant - pusrūsyje. Įtariu, kad mano tėvas jau buvo spėjęs pasiguosti draugui apie sūnaus sėkmes ir nesėkmes, nes šis nužvelgė mane užuojautos kupinomis akimis. Tokį liūdną žvilgsnį galima pamatyti tik gedėtojų akyse per šermenis.

- Harvi, - tarstelėjo jis, - aš pradėjau nuo nesėkmių kaip ir tu...

„Na štai, prasideda, - pagalvojau aš, apžiūrinėdamas ant sienos atsilupusius dažus, - jau geriau būčiau čia nesirodęs ir pasakęs, kad esu labai užsiėmęs..."

O jis tęsė:

- ...bet kartą gavau kelis gerus patarimus, ir jie pakeitė mano gyvenimą, tad dabar norėčiau juos perduoti tau.

„O, ne, - tariau sau, - tuoj pasipils tėviški pamokymai, o jis man netgi nėra tėvas!"

- Harvi, - kalbėjo toliau tėvo draugas, - jeigu tau nesiseka taip, kaip tu norėtum, vadinasi, yra priežastis, tik tu apie ją nieko nenutuoki.

Būdamas jaunas ir energingas vyrukas tariausi žinąs beveik viską. Deja, mano banko sąskaita bylojo ką kita. Nutariau paklausyti, ką pasakys turtingasis tėvo draugas. Šis paklausė:

- Ar žinai, kad bemaž visi turtingi žmonės mąsto labai panašiai?

- Ne, - atšoviau, - niekada apie tai nepagalvojau.

- Tai nėra griežta taisyklė, vis dėlto turtingi žmonės mąsto vienaip, o vargšai - visiškai kitaip. Turtuolių mąstysena lemia jų veiksmus, o drauge - ir rezultatus, - tarė tėvo draugas, paskui paklausė: - Ar sutinki, kad jei mąstytum ir elgtumeis taip, kaip tai daro turtingi žmonės, tai ir pats praturtėtum?

- Tikriausiai taip, - sutikau abejodamas.

- Vadinasi, viskas, ką turi padaryti, tai sužinoti, kaip mąsto turtuoliai, o paskui pats pradėti taip mąstyti.

Kadangi buvau didelis skeptikas, ironiškai pasidomėjau:

- Ir apie ką gi jūs šiuo metu mąstote?

- Apie tai, kad turtingi žmonės laikosi savo įsipareigojimų, -atsakė jis. - Kaip tik šiuo metu esu įsipareigojęs tavo tėvukui lošti kortomis, štai manęs jau laukia, tad iki pasimatymo...

Jis apsisuko ir nuėjo, tačiau jo pasakyti žodžiai įsirėžė man į smegenis.

Tuo metu man baisiai nesisekė, viskas tiesiog krito iš rankų, taigi pagalvojau „kodėl gi ne" ir uoliai pradėjau stebėti turtingus žmones, jų gyvenseną ir mąstyseną. Itin mane domino jų sėkmės ir pinigų kalimo psichologija. Galų gale aš supratau štai ką: turtingi žmonės tikrai mąsto kitaip nei vargšai ar netgi vidurinės klasės atstovai. O paskui aš nustačiau, kokios mano paties mintys neleidžia man pajudėti iš mirties taško. Dar daugiau - pertvarkiau savo mintis ir pradėjau mąstyti taip, kaip yra būdinga turtuoliams.

Štai tada pasakiau sau: „Pakaks apie tai galvoti ir gana mokytis, pats laikas viską išbandyti."

Nutariau pradėti verslą. Buvau sveikas ir sportiškas žmogus, todėl atidariau vieną pirmųjų sporto reikmenų parduotuvių Šiaurės Amerikoje. Su savo Visa kortele nusiėmiau paskutinius 2000 dolerių ir žengiau pirmuosius žingsnius. Diena iš dienos rėmiausi turtingųjų pavyzdžiais, stengdamasis perimti jų verslo ir mąstysenos modelius. Pirma, ką aš padariau, tai besąlygiškai pasiryžau siekti sėkmės ir prisiekiau nenurimti tol, kol netapsiu milijonieriumi ar milijardieriumi. Visa, ką aš dabar dariau, skyrėsi nuo mano ankstesniųjų pastangų kaip diena nuo nakties. Anksčiau negalvodavau apie rytojų, verslą planuodavau, galima sakyti, tik vienai dienai, amžinai mano dėmesys nukrypdavo į šalį, kaip papildomai užkalti vieną kitą dolerį.

Be visa to, ėmiau kovoti su savimi ir savo mintimis, vos tik pajusdavau, kad šios suka link finansiškai negatyvaus ar neproduktyvaus mąstymo būdo. Pirmiau tikėdavau, kad visa tai, kas sukasi mano galvoje, yra tiesa. Dabar žinau, kad daugeliu atvejų mano mintys buvo didžiausias mano priešas kelyje j sėkmę. Aš išmokau generuoti tik tokias mintis, kurios skatintų mane siekti sėkmės. Visi j šią knygą sudėti sėkmės principai yra mano patikrinti. Klausiate, ar man pavyko? Dar ir kaip!

Verslas sekėsi taip gerai, kad vos per dvejus su puse metų aš atidariau net dešimt sporto reikmenų parduotuvių. Neilgai trukus pusę savo kompanijos akcijų pardaviau už daugiau kaip pusantro milijono dolerių vienai įmonei iš Fortune 500 sąrašo.

Paskui persikrausčiau j saulėtąjį San Diegą ir porą metų ilsėjausi tobulindamas savo strategijas bei konsultuodamas pavienius asmenis verslo klausimais. Dabar suprantu, kad žmonėms mano konsultacijos paliko įspūdį ir buvo efektyvios, nes po kiek laiko jie pradėjo pas mane vesti savo draugus, partnerius ir kolegas. Neilgai trukus jau konsultavau dešimties, o kartais dvidešimties žmonių grupes.

Vienas mano klientas pamėtėjo mintį, jog galėčiau atidaryti konsultavimo ir verslo mokyklą. Mintis man patiko, tad aš taip ir padariau - įkūriau Gero gatvės verslo mokyklą (Street Smart Business School) ir tūkstančiams žmonių visoje Siaurės Amerikoje ėmiau dėstyti, kaip „šviesos greičiu" daryti „gerą verslą".

Keliaudamas ir vesdamas seminarus pastebėjau keistą dalyką: kartais auditorijoje vienas šalia kito sėdėdavo du žmonės ir mokydavosi lygiai tokių pačių metodų bei principų. Vienas jų po seminaro pasinaudodavo gauta informacija ir kaip raketa šaudavo sėkmės link. Dabar atspėkite, ką darydavo kitas? Ogi nieko...

Tapo akivaizdu, jog galite turėti pačius geriausius „įrankius" (kitaip sakant - daug teorinių žinių), bet jeigu galvoje („įrankių dėžėje") vėjai švilpauja, jūs nieko neįstengsite pakeisti. Štai tada aš sukūriau programą Milijonieriaus mąstymas - apjungiau „įrankių dėžę" su „įrankiais". Ir žmonių rezultatai šoktelėjo į viršų. Taigi šioje knygoje jūs sužinosite, kaip išsiugdyti turtingo žmogaus mąstymą, kad žaisdami pinigų žaidimą jį laimėtumėte.

Žmonės dažnai klausia, ar mano sėkmė nebuvo vienas laimingas ir lemtingas atsitiktinumas, ar ji ir dabar vis tęsiasi. Leiskite man atsakyti štai taip: diena iš dienos besiremdamas savo metodais uždirbau ne vieną milijoną ir dabar esu keliskart multimilijonierius. Iš esmės visos mano investicijos ir rizikingi verslo planai atsipirko ir pavyko. Kartais žmonės sako, jog aš turiu Mido galią, nes viskas, prie ko tik prisiliečiu, virsta auksu. Jie yra teisūs. Tik žmonės tai sako nesuprasdami, kad „Mido prisilietimas" mano atveju yra finansinio projekto turėjimas ir kad vieną kartą tokį susikūręs sėkmingai dirbsi visą likusį gyvenimą.

Prieš pradėdamas Milijonieriaus mąstymo seminarą, savo auditorijos dažniausiai klausiu: „Kiek iš jūsų čia atėjote mokytis?"

Klausimėlis šiek tiek suktas. Štai garsusis humoristas Džošas Bilingsas (Josh Billings, 1818-1885) sakė: „Ne tai, ko mes nežinome ir nemokame, užkerta mums kelią į sėkmę. Didžiausia mūsų kliūtis yra visa tai, ką žinome ir mokame, bet laikome paslėpę giliai viduje." Tad ši knyga - ne apie tai, kaip reikia mokytis. Ji greičiau yra apie nesimokymą. Svarbiausia suprasti, kaip senieji jūsų mąstymo modeliai atvedė jus ten, kur esate dabar.

Jeigu jūs iš tikrųjų laimingi ir turtingi - puiku. Jeigu ne, tuomet kviečiu pasvarstyti, kokie „įrankiai" šiuo metu nėra tinkamiausi jūsų „įrankių dėžėje", nors iki šiol laikėte juos tinkamais.

Siūlau netikėti nė vienu mano sakomu žodžiu. Noriu, kad visas koncepcijas išbandytumėte patys, vis dėlto prašau, kad esmine mano idėja patikėtumėte. Ir ne todėl, kad jūs galbūt mane pažįstate kaip sėkmės lydimą žmogų, o todėl, kad šios knygos principus jau pritaikė tūkstančiai žmonių ir tuo būdu pakeitė savo gyvenimus.

Beje, kalbėdamas apie pasitikėjimą, prisimenu vieną nuostabią istoriją. Ji apie žmogų, kuris, vaikštinėdamas uolos pakraščiu, paslydo ir ėmė kristi. Laimei, jis sugebėjo įsikibti rankomis į atbrailą, tačiau toliau - nei aukštyn, nei žemyn. Ilgai kabėjęs, galiausia jis riktelėjo: „Ar yra viršuje kas nors?!" Tylu. Po kiek laiko vėl: „Ar yra viršuje kas nors?" Ir štai pasigirsta atsakas: „Tai aš - Dievas. Galiu tau padėti. Atgniaužk delnus, paleisk atbrailą ir pasikliauk manimi."

Pamoka labai paprasta: jeigu norite pakilti į aukštesnį gyvenimo lygmenį, jūs turite atsisakyti senų įpročių ir senos mąstysenos. Turite imti mąstyti ir elgtis naujaip. Rezultatai bus nuostabūs.


  • Autorius: T. Harv Eker
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786096112733

Kiti taip pat domėjosi


2022-04-15

Nuostabi knyga norintiems susipažinti su pagrindiniais dalykais kaip tapti turtingu Patariu nusipirkti ir paskaityti.

2018-03-25

Puikiai sudėliojo taškus ant i. :) Visiems rekomenduoju.

Parašykite atsiliepimą apie "Milijonieriaus mąstymo paslaptys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninių finansų knygos

T. Harv Eker pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Milijonieriaus mąstymo paslaptys", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Milijonieriaus mąstymo paslaptys" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Milijonieriaus mąstymo paslaptys" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Milijonieriaus mąstymo paslaptys"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, T. Harv Eker tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Milijonieriaus mąstymo paslaptys" perkama kartu