⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Slaptasis dingusių senovės gamtos receptų ir senolių patarimų žinynas

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 23,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Knygą turėsime: 2023-04-05
2023-01-04 Donata

yra viena geriausių knygų apie vaistažoles namams ir virtuvei.


2023-03-31 23.99 InStock
Rezervuoti

Knygos "Slaptasis dingusių senovės gamtos receptų ir senolių patarimų žinynas" aprašymas

767 ilgaamžių paslaptys, išsaugotos per amžius – visiems, ką domina natūrali medicina.

Mūsų senoliai mokėjo gydyti daugelį ligų natūraliomis priemonėmis. Knygoje „Slaptasis dingusių senovės gamtos receptų ir senolių patarimų žinynas“ – iš kartos į kartą žolininkių ir žiniuonių perduodami metodai, išsaugoti per amžius. Viduje – net 767 ilgaamžių paslaptys, natūralūs vaistai ir receptai kiekvieno iš mūsų poreikiams. Šiuos metodus šimtus metų naudojo mūsų protėviai, o kiti atkeliavo iš plačios šiuolaikinių natūraliosios medicinos puoselėtojų praktikos. Ši knyga skirta žmonėms, norintiems papildyti savo žinias apie augalų gydomąsias galias ir ieškantiems alternatyvių būdų padėti sau ar savo šeimai.

Natūraliosios medicinos žinios kildinamos dar iš medicinos tėvo Hipokrato laikų, nes jau tada buvo žinoma, kad augaliniai preparatai mobilizuoja žmogaus imuninę, endokrininę, nervų sistemas bei padeda lengviau valdyti lėtines ligas, nekenkdami sveikatai.

Suprantama, kad, pajutę bet kokį negalavimą, stengiamės kuo greičiau jo atsikratyti, tad griebiamės visų įmanomų priemonių. Deja, mūsų organizmą ir taip kasdien atakuoja šimtai cheminių medžiagų, gaunamų su maistu, gėrimais ar pasisavinamų iš aplinkos. Be saiko vartojant temperatūrą mažinančius, uždegimą slopinančius, antibakterinius, antihistamininius bei kitus vaistus ir papildus, vystosi sintetinių vaistų sukeltos ligos.

Vis dėlto, vieni pasikliauja tik šiuolaikinės medicinos pasiekimais, o kiti stengiasi sumažinti sintetinių preparatų vartojimą ir renkasi natūralius gydymo metodus bei fitoterapiją.

Ši knyga „Slaptasis dingusių senovės gamtos receptų ir senolių patarimų žinynas“ skirta žmonėms, norintiems papildyti savo žinias apie augalus ir ieškantiems alternatyvių būdų padėti sau ar savo šeimai. Naudodami šį vaistinių augalų žinyną, turite galimybę pagerinti savo būklę ir tiksliai sužinoti, kokios žolelės ir preparatai gali padėti daugeliu atvejų.

Kartais tai, kas atrodo paprasta kiemo piktžolė, gali virsti galingu koncentratu, tiesiogiai veikiančiu centrinę nervų sistemą ir padedančiu atsikratyti skausmo ir įkyraus diskomforto. Išmokite panaudoti natūralius ir gamtoje nesunkiai randamus antibiotikus! Palengvinkite net sunkias autoimunines ligas!

Svarbu žinoti – kaip ir kokiais kiekiais naudoti vaistinių augalų preparatus ar kitas natūralias sveikatinimo medžiagas, turite nuspręsti ne vieni patys – jums privalo padėti patyręs gydytojas, vaistininkas, medicinos biologas ar fitoterapeutas.


  • Autorius: Dainora Krasavičiūtė
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 12x16, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094844652

Kiti taip pat domėjosi


2023-01-04

yra viena geriausių knygų apie vaistažoles namams ir virtuvei.

2023-01-03

Norėčiau, kad šią knygą būčiau radęs prieš daugelį metų, nes ji būtų buvusi labai naudinga tiek man, tiek šeimai

2023-01-02

Šioje knygoje yra daug žinių ir pasakojimų apie žmonių patirtį su minėtomis žolelėmis. Man patiko.

Parašykite atsiliepimą apie "Slaptasis dingusių senovės gamtos receptų ir senolių patarimų žinynas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie vaistažoles

Dainora Krasavičiūtė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Slaptasis dingusių senovės gamtos receptų ir senolių patarimų žinynas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Slaptasis dingusių senovės gamtos receptų ir senolių patarimų žinynas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Slaptasis dingusių senovės gamtos receptų ir senolių patarimų žinynas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Slaptasis dingusių senovės gamtos receptų ir senolių patarimų žinynas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dainora Krasavičiūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Slaptasis dingusių senovės gamtos receptų ir senolių patarimų žinynas" perkama kartu