Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pinigų psichologija. Amžinos pamokos apie turtą, godumą ir laimę

4.9
(16 įvertinimai) Įvertinkite
 • TOP
  33
  TOP 33
Kaina: 12,67 €
Kaina su kodu: 11,40 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
 • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-04-23 Nerijus

Puiki knyga. Protingi patarimai, kurie mane privertė dar kartą permąstyti supratimą apie turtą ir laiką. Tikrai maloniai "suėjo".


2024-04-30 12.67 InStock
Į krepšelį 11,40 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Pinigų psichologija. Amžinos pamokos apie turtą, godumą ir laimę" aprašymas

Ar gali paprastas pareigas užimantis žmogus vien savo darbu susikrauti turtus? Tokį klausimą kelia ir knygos „Pinigų psichologija. Amžinos pamokos apie turtą, godumą ir laimę“ autorius Morgan Housel.

Ko gero daug kartų girdėjote, kaip reikia siekti finansinės gerovės, skaitėte knygų apie finansus, kuriuose siūlomi metodai turėtų padėti tapti milijonieriais. Tačiau kišenėje ir toliau švilpia vėjai? Autorius Morgan Housel knygoje „Pinigų psichologija. Amžinos pamokos apie turtą, godumą ir laimę“ teigia, kad svarbiausia yra tai, kaip elgiamės su pinigais, o tinkamo elgesio sunku išmokti net ir tikrai labai protingiems žmonėms.

Dažnai manoma, kad finansiniai sprendimai apima daugybę matematinių skaičiavimų, o formulės ir lentelės nurodo, ką tiksliai daryti. Tačiau realiame gyvenime sprendimus priimame ne apsikrovę grafikais bei skaičiuoklėmis, o sėdėdami prie pietų stalo ar diskutuodami posėdžių kambaryje.

Daugelį veiksmų lemia asmeninės istorijos, unikalus požiūris į pasaulį, ego, rinkodaros įtaka ar visų šių veiksnių dermė. Knygos autorius dalijasi devyniolika trumpų istorijų, kuriose pristato įdomų įvairių žmonių požiūrio kampą ir padeda suprasti, kas nulemia, kad vieni žmonės praturtėja, o kiti lieka vargšais.

Morgan Housel išryškina skirtumus tarp turtingų ir pasiturinčių bei atskleidžia, kokios konkrečios žmogaus savybės lemia jo galimybes praturtėti. Viena jų – kantrybė. Rašytojas nevengia kritikuoti ir godulio, kurio apimti daugelis rizikuoja viskuo, ką turi.

Finansinio raštingumo knygoje „Pinigų psichologija. Amžinos pamokos apie turtą, godumą ir laimę“ rasite naudingų patarimų, kurie padės pakeisti požiūrį į pinigus, prabangą, taip pat atsakys į įvairius klausimus apie investavimą biržose. Leidinys naudingas kiekvienam, nes nėra tokio žmogaus, kuris nenorėtų pagerinti savo finansinės situacijos.

Morgan Housel – autorius, buvęs „The Wall Street Journal“ apžvalgininkas. Jo tekstai apie finansus ir verslą buvo ne kartą apdovanoti. Autorius dalyvavo šimtuose konferencijų visame pasaulyje. Jis kalba apie pinigų psichologiją ir finansų istoriją.

Jei sudomino trumpas aprašymas, kviečiame knygą įsigyti internetu. Pirkti online visada verta. Čia didelė žanrų įvairovė, tad visada rasite ir patarimų, ir skaitinių su įdomiais siužetais, veikėjais bei vaizdingais aprašymais. Priminsime, kad akcijų ir išpardavimų metu galite sutaupyti, nes daug knygų kainuoja pigiau. Rinkitės apžvalgose bei atsiliepimuose rekomenduojamus kūrinius arba naujas knygas. Visų jų santraukose rasite aprašymą, nurodytą puslapių skaičių, virtualių ištraukų ir kitų dėmesio vertų detalių.


 • Pavadinimas originalo kalba: The Psychology of Money
 • Autorius: Morgan Housel
 • Leidėjas: Kita perspektyva
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 264
 • Formatas: 22x15, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786099516837
 • Vertėjas: Julius Mikalajūnas
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2024-04-23

Puiki knyga. Protingi patarimai, kurie mane privertė dar kartą permąstyti supratimą apie turtą ir laiką. Tikrai maloniai "suėjo".

2023-02-10

Visa knyga vystosi aplink agresyvaus taupymo idėją.

2023-02-09

Tikresnė už bet kurią kitą knygą apie finansus.
Tai nenurodo, kaip būti turtingam. Tai tau aiškiai pasako, kodėl tu nesi.

2023-02-08

Manau, kad tai būtina finansinei laisvei, viena geriausių mano skaitytų finansų knygų. Neprivalote sutikti su visais šioje knygoje pateiktais punktais, tačiau tikrai praverstų, jei tai, kas parašyta knygoje, pritaikysite savo situacijai ir tinka jums.

2023-02-01

Tikrai gera knyga – daug įdomios informacijos, ypač žmonėms, kurie taip ir neišmoko taupyti. Sakyčiau, kad ši knyga turi neįtikėtinai vertingos informacijos leidžiančios tapti „žmogumi, kuris taupo“.

2023-01-25

Knygoje atsižvelgiama į tai, kaip žmonės iš tikrųjų mąsto ir elgiasi, ir leidžia pasiekti padorų finansinį gyvenimą, o ne slogią situaciją. Geri pavyzdžiai ir anekdotai.

2023-01-17

Mes linkę priimti sprendimus dėl pinigų remdamiesi ne logika, o pagal tai, ką tai verčia mus jaustis arba dėl ko pasaulis patenka į mūsų mąstymą ir vertybes.

2023-01-12

Puiki knyga. Privertė mane suvokti savo klaidas.

2023-01-11

Tvirti finansiniai patarimai, pagrįsti ne matematika, formulėmis ir grąžos normomis, o tuo, kaip pinigai ir visa tai lemia mūsų savijautą ir kaip turėtume reaguoti.

2023-01-10

būtina perskaityti, jei domitės finansiniu raštingumu arba norite jo išmokti

2023-01-04

Gailiuosi tik tai, kad negalėjau jos padėti, todėl per greitai perskaičiau. Norėčiau, kad būčiau apsiribojęs vienu skyriumi per dieną, kad galėčiau kurį laiką su juo pasėdėti. Tikrai į mano visų laikų top 10.

2023-01-03

Daugiau įdomių faktų apie pinigus, kai kurios problemos ir sprendimai. Esminės žinios apie finansus ir pinigų panaudojimą.

2023-01-02

Pasaulietiškas rašytojas, pasakojantis apie tinkamą požiūrį į pinigus

2022-12-22

Grynuoliai galvojant apie pinigus – kai kurie atrodo akivaizdūs, kiti nelabai. Įdomios tikros gyvenimo istorijos, verčiančios susimąstyti.

2022-12-21

Man jo knyga labai gera, nes joje pinigų sąvoka paaiškinama psichologiniu kampu. Ir yra keletas unikalių dalykų, tokių kaip nuoseklumas ir kantrybė, kurie yra svarbūs sėkmės raktai.

2021-10-06

Čia bus turbūt viena iš tų knygų, kurią ne tik malonu skaityt, bet ir praktiška!

Parašykite atsiliepimą apie "Pinigų psichologija. Amžinos pamokos apie turtą, godumą ir laimę"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Morgan Housel pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pinigų psichologija. Amžinos pamokos apie turtą, godumą ir laimę", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pinigų psichologija. Amžinos pamokos apie turtą, godumą ir laimę" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pinigų psichologija. Amžinos pamokos apie turtą, godumą ir laimę" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pinigų psichologija. Amžinos pamokos apie turtą, godumą ir laimę"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Morgan Housel tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pinigų psichologija. Amžinos pamokos apie turtą, godumą ir laimę" perkama kartu