0

Tavo kūnas sako "Mylėk save!"

  • Nuolaida knygai -31%
5.0
(4 įvertinimai)
Kaina Internetu: 7,99 €
Kaina Knygyne: 11,49 €*
Sutaupote: 3.50 € (31%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2015-01-28 Sveika Graži

Puiki knygą,

Informacija

Tavo kūnas sako "Mylėk save!"

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 358
  • ISBN ar kodas: 9789955599807

2020-08-31 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tavo kūnas sako "Mylėk save!"" aprašymas

"To, kuris trokšta sveikatos, pirmiausia pasiteiraukime, ar jis pasiruošęs panaikinti ligos priežastis. Tik tuomet galima jam padėti."

Hipokratas (medicinos tėvas)


Liza Burbo 15 knygų, tarp jų bestselerio "Klausykis savo kūno, geriausio savo draugo Žemėje" autorė. Jos skleidžiamas praktinis mokymas ir paprasta filosofija padėjo daugiau kaip milijonui žmonių visiškai pakeisti savo kasdienį gyvenimą. Ji yra didžiausios Kvebeke asmenybės ugdymo mokyklos įkūrėja, kurios gyvenimo filosofija šiuo metu yra skleidžiama 22 šalyse 9 kalbomis.

Jau 20 metų Liza Burbo domisi metafizika. Nuo 1982 metų savo organizuojamuose seminaruose ji tiesiogiai yra dirbusi su daugiau kaip 15000 žmonių. Daugybei jų ji padėjo surasti tikrąją savo ligų ir negalavimų priežastį. Stebėdama daugybę išgijimo atvejų, autorė įsitikino savo teiginių pagrįstumu.

Ji yra įsitikinusi, jog bet kuri fizinio pobūdžio problema tėra nesąmoningas emocinio ir mentalinio lygmens problemos atspindys. Šitaip fizinė realybė įspėja mus, jog privalome neišklysti iš meilės ir harmonijos kelio.

Metafizika, kaip sugebėjimas peržengti anapus fizinės realybės, nepretenduoja užimti medicinos vietos. Priešingai, ji yra būtina kaip papildoma priemonė, nes vien tik fizinio kūno gydymas yra trumpalaikis dalykas.


"Tavo kūnas sako "Mylėk save!" - išsamiausia knyga apie negalavimų ir ligų metafiziką.


Šioje knygoje surinkti per 15 metų atliktų stebėjimų ir tyrinėjimų rezultatai. Lise Bourbeau mielai atskleidžia visas savo paslaptis, atrastas metafizikos srityje. Autorės tikslas – padėti kiekvienam žmogui tapti savo paties terapeutu ir pagelbėti kitiems.


Nuo 2000 metų (Vandenio eros energija) žmonės vis labiau ima domėtis visų trijų savo kūnų (fizinio, emocinio ir mentalinio) gydymu, siekdami užmegzti kuo glaudesnį ryšį su savo dvasiniu kūnu. Autorė iš visos širdies linki skaitytojui, kad šie metafiziniai ligų ir negalavimų apibūdinimai padėtų jam pasiekti taip ieškomą vidinę harmoniją.


Kitos Lise Bourbeau knygos "Klausyk ir valgyk. Liaukimės save kontroliuoti!" ir "Išsigydyk vaikystės žaizdas"


Iš prancūzų kalbos vertė Ramunė Vingelienė

TURINYS

TURINYS


Įvadas / 8

Papildomi negalavimų ir ligų, aprašytų šioje knygoje, paaiškinimai / 15

Metafizinė negalavimų ir ligų reikšmė, pateikta abėcėlės tvarka / 20

Norėdamas išsiaiškinti fizinės problemos priežastį, užduok sau šiuos klausimus:/ 331

Išvada / 333

Keletas minčių iš mano ankstesnių knygų / 335

Rekomenduojama literatūra / 339

Rodyklė / 341
2015-01-28

Puiki knygą,

2014-05-22

o ar galima ja kaip nors pigiau isygyti?

2012-11-19

Visos Lise Bourbeau knygos yra labai vertingos, jos gali tapti savotiška biblija, tik gaila, kad mažai jų išversta į lietuvių kalbą.

2012-10-24

Labai gera knyga, ji turėtų būti kiekvieno namuose, kaip enciklopedija, vadovas ar gidas. Jei kažką skauda - atsiverti, perskaitai, įsigilini, suvoki skausmo priežąstį ir pašalinus problemą (psichologinę) kar tu su ja pasišalina ir skausmas ar liga.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sveika gyvensena


Dažniausiai perkama kartu