NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Tavo kūnas sako „Mylėk save!“

5.0
(6 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 12,76 €
Kaina su kodu: 11,48 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-02-22 Elena

puiki


2024-02-29 12.757 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tavo kūnas sako „Mylėk save!“" aprašymas

"To, kuris trokšta sveikatos, pirmiausia pasiteiraukime, ar jis pasiruošęs panaikinti ligos priežastis. Tik tuomet galima jam padėti."
Hipokratas (medicinos tėvas)

Liza Burbo 15 knygų, tarp jų bestselerio "Klausykis savo kūno, geriausio savo draugo Žemėje" autorė. Jos skleidžiamas praktinis mokymas ir paprasta filosofija padėjo daugiau kaip milijonui žmonių visiškai pakeisti savo kasdienį gyvenimą. Ji yra didžiausios Kvebeke asmenybės ugdymo mokyklos įkūrėja, kurios gyvenimo filosofija šiuo metu yra skleidžiama 22 šalyse 9 kalbomis.

Jau 20 metų Liza Burbo domisi metafizika. Nuo 1982 metų savo organizuojamuose seminaruose ji tiesiogiai yra dirbusi su daugiau kaip 15000 žmonių. Daugybei jų ji padėjo surasti tikrąją savo ligų ir negalavimų priežastį. Stebėdama daugybę išgijimo atvejų, autorė įsitikino savo teiginių pagrįstumu.

Ji yra įsitikinusi, jog bet kuri fizinio pobūdžio problema tėra nesąmoningas emocinio ir mentalinio lygmens problemos atspindys. Šitaip fizinė realybė įspėja mus, jog privalome neišklysti iš meilės ir harmonijos kelio.

Metafizika, kaip sugebėjimas peržengti anapus fizinės realybės, nepretenduoja užimti medicinos vietos. Priešingai, ji yra būtina kaip papildoma priemonė, nes vien tik fizinio kūno gydymas yra trumpalaikis dalykas.

"Tavo kūnas sako "Mylėk save!" - išsamiausia knyga apie negalavimų ir ligų metafiziką. Šioje knygoje surinkti per 15 metų atliktų stebėjimų ir tyrinėjimų rezultatai. Lise Bourbeau mielai atskleidžia visas savo paslaptis, atrastas metafizikos srityje. Autorės tikslas – padėti kiekvienam žmogui tapti savo paties terapeutu ir pagelbėti kitiems.

Nuo 2000 metų (Vandenio eros energija) žmonės vis labiau ima domėtis visų trijų savo kūnų (fizinio, emocinio ir mentalinio) gydymu, siekdami užmegzti kuo glaudesnį ryšį su savo dvasiniu kūnu. Autorė iš visos širdies linki skaitytojui, kad šie metafiziniai ligų ir negalavimų apibūdinimai padėtų jam pasiekti taip ieškomą vidinę harmoniją.

Kitos Lise Bourbeau knygos "Klausyk ir valgyk. Liaukimės save kontroliuoti!" ir "Išsigydyk vaikystės žaizdas".

TURINYS

Įvadas / 8

Papildomi negalavimų ir ligų, aprašytų šioje knygoje, paaiškinimai / 15

Metafizinė negalavimų ir ligų reikšmė, pateikta abėcėlės tvarka / 20

Norėdamas išsiaiškinti fizinės problemos priežastį, užduok sau šiuos klausimus:/ 331

Išvada / 333

Keletas minčių iš mano ankstesnių knygų / 335

Rekomenduojama literatūra / 339

Rodyklė / 341


  • Autorius: Lise Bourbeau
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 358
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955599807
  • Vertėjas: Ramunė Vingelienė
  • Iš kokios kalbos versta: prancūzų

Kiti taip pat domėjosi


2022-02-22

puiki

2021-12-11

Itin taikliai aprašytų sveikatos problemų priežastys ne fiziniame lygmenyje. Nusiteikti, kad tai ne skaitinys prieš miegą, knygoje pateiktas sveikatos problemų sąrašas, kuriame reiktų ieškoti konkrečios sąvokos.

2015-01-28

Puiki knygą,

2014-05-22

o ar galima ja kaip nors pigiau isygyti?

2012-11-19

Visos Lise Bourbeau knygos yra labai vertingos, jos gali tapti savotiška biblija, tik gaila, kad mažai jų išversta į lietuvių kalbą.

2012-10-24

Labai gera knyga, ji turėtų būti kiekvieno namuose, kaip enciklopedija, vadovas ar gidas. Jei kažką skauda - atsiverti, perskaitai, įsigilini, suvoki skausmo priežąstį ir pašalinus problemą (psichologinę) kar tu su ja pasišalina ir skausmas ar liga.

Parašykite atsiliepimą apie "Tavo kūnas sako „Mylėk save!“"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Sveikos gyvensenos knygos

Lise Bourbeau pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tavo kūnas sako „Mylėk save!“", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tavo kūnas sako „Mylėk save!“" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tavo kūnas sako „Mylėk save!“" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tavo kūnas sako „Mylėk save!“"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lise Bourbeau tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tavo kūnas sako „Mylėk save!“" perkama kartu