0

Atkaklumo galia pardavimuose (4 CD)

3.7
(3 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2009-11-30 Gintare

mane labai pradziugino, kad p. Algirdas Karalius toks novatoriskas - nupirkome savo pardavejams siuos diskus - visi labai patenkinti, mokosi ir pritaiko zinias. Naudinga mokymo priemone.

Informacija

Atkaklumo galia pardavimuose (4 CD)

  • Leidėjas: Innovative Group
  • Išleidimo metai: 2009
  • ISBN ar kodas: ALGIRDAS-KARA

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Ši 4 CD audio programa yra labai naudinga pardavėjams, projektų vadovams, rinkodaros skyrių vadovams ir kolektyvų lyderiams.

Perklausę šia audio programą Jūs:

1. Sužinosite L.I.P.K. metodą - 4 pagrindinius mąstymo skirtumus tarp labai atsparių prieštaravimams pardavėjų ir paprastų prekeivių.

2. Pritaikysite C.R.A.F.T. modelį ir išmoksite perprogramuoti savo smegenis tik sėkmės paieškai (šio modelio atsakingas taikymas Garantuoja 30-60% pardavimų padidėjimą per artimiausias 100 dienų).

3. Paradoksaliai reaguosite į NE.

4. Gebėsite kasdienį stresą paversti neišsenkančiu motyvacijos ir energijos šaltiniu (geriausių pasaulio pardavėjų patirtis).

5. Sužinosite ir išmoksite kaip kliento apatiją, agresiją ir negatyvizmą paversti noru įsigyti jūsų prekę ar paslaugą JAU ŠIANDIEN.

6. Gebėsite teigiamai žiūrėti į savo klaidas, nebijosite suklysti ir visas skaudžias pardavimų pamokas paversite ateities laimėjimais.

7. Gausite 7 būdus kaip kurti verslo idėjas ir pardavimų strategijas.

8. Išmoksite Jūsų įmonės prekę ar paslaugą parduoti PAČIAM SVARBIAUSIAM KLIENTUI t.y. SAU.

Tai unikali motyvacinė ir mokomoji programa, kurioje rasite ir specialų CD priedą, kuriame yra:

40 puslapių audio programos santrauka ir pratybų sąsiuvinys (.PDF formatu), jį atsispausdinsite ir rašysite idėjas, pastabas bei planuosite būsimus pardavimus.

21 Algirdo Karaliaus pardavimų patarimas (.MP3 formatu), kurios galėsite persirašyti į kompiuterį, iPod'ą ar mobilųjį telefoną ir nuolat priminti sau apie būtinus sėkmei principus. 
2009-11-30

mane labai pradziugino, kad p. Algirdas Karalius toks novatoriskas - nupirkome savo pardavejams siuos diskus - visi labai patenkinti, mokosi ir pritaiko zinias. Naudinga mokymo priemone.

2009-11-17

Labai gera ir motyvuojanti audio programa. Tokiu Lietuvoje dar nebuvo - Algirdo Karaliaus medziaga labai vertinga ir issami, o taip pat yra galimybe atsispausdinti konspekta, ko dar nebuvau mates.

2009-11-09

prieš pirkdamas norėčiau ir paklausyt demo versiją

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu