⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Atradimai gamtoje: keliauk ir pažink

Kaina: 14,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 14.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Atradimai gamtoje: keliauk ir pažink" aprašymas

Žinomas gamtininkas Selemonas Paltanavičius kviečia sustoti ir pažvelgti į upelio dugną, įspaustus pėdsakus, pakelti sutrešusį rąstą. Pataria, į ką atkreipti dėmesį, kad nepražiopsotumėte gamtos paslapčių, paaiškina, kaip skaityti ir suprasti jos ženklus.

Knyga „Atradimai gamtoje. Keliauk ir pažink“ skirta visiems, mėgstantiems aktyvų laisvalaikį gamtoje, norintiems joje ne tik pabūti, bet ir daugiau pamatyti, patirti, atrasti.

Knygoje „Atradimai gamtoje. Keliauk ir pažink“ rasite:

    patyrusio gamtininko įžvalgų, patarimų, rekomendacijų smalsiems gamtos tyrinėtojams;
    įdomių faktų, kurių nerasite įprastuose gamtos pažinimo vadovuose;
    idėjų, kur verta keliauti ir ką pamatyti, o gal net atidžiau patyrinėti gamtos objektus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Atradimai gamtoje: keliauk ir pažink"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos gamtos knygos

Selemonas Paltanavičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Atradimai gamtoje: keliauk ir pažink", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Atradimai gamtoje: keliauk ir pažink" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Atradimai gamtoje: keliauk ir pažink" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Atradimai gamtoje: keliauk ir pažink"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Selemonas Paltanavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Atradimai gamtoje: keliauk ir pažink" perkama kartu