0
2.5
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 16,49 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (9%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-08-26 Sonata

sveiki o atsakymai yra

Informacija

Buhalterinės apskaitos užduotys

  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 124
  • ISBN ar kodas: 9786098122213

2021-01-31 16.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Buhalterinės apskaitos užduotys" aprašymas

Tai antrasis pataisytas ir papildytas "Buhalterinės apskaitos užduotys" leidinys, kuriame atnaujintos užduotys, pataisyti pirmajame leidime pasitaikę netikslumai. Naujame leidinyje apskaitos duomenys pateikti eurais, atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Euro įvedimo Lietuvos Respublikoje įstatymo nuostatas.

"Buhalterinės apskaitos užduotys" skirtos studijuojantiems finansus, buhalterinę apskaitą, ekonomiką ar verslo vadybą bei kompiuterizuotas verslo valdymo ar buhalterinės apskaitos programas.studijuojantiems finansus, buhalterinę apskaitą, ekonomiką ar verslo vadybą bei kompiuterizuotas verslo valdymo ar buhalterinės apskaitos programas. Taip pat individualiam darbui, siekiant atnaujinti apskaitos tvarkymo žinias bei ketinantiems pradėti dirbti apskaitos srityje.

Leidinyje pateiktos dažniausiai vykstančios įmonių ūkinės veiklos operacijos, naudojami apskaitos registrai ir finansinės atskaitomybės ataskaitos. Praktinių užduočių sprendimas ne tik padės įtvirtinti apskaitos tvarkymo praktinius įgūdžius, suprasti buhalterinės apskaitos organizavimo nuoseklumą, bet ir leis pritaikyti įgytas buhalterinės apskaitos žinias vertinant įmonės finansinę būklę, apskaičiuojant mokėtinus mokesčius, nagrinėjant konkrečias verslo situacijas, bei suformuos supratimą apie apskaitos specialisto darbo pobūdį.

Užduotyse sąmoningai nenurodyti PVM, pelno mokesčio ar su darbo santykiais susijusių mokesčių tarifai todėl, registruojant ūkines operacijas bei vertinant įmonių veiklos rezultatus, rekomenduojama taikyti atitinkamu laikotarpiu galiojančias mokesčių įstatymų nuostatas.

Praktinėse užduotyse esantys įmonių pavadinimai, bei pateikti skaitmeniniai pavyzdžiai yra sąlyginiai, o galimi sutapimai atsitiktiniai.

Turinys


PRATARMĖ / 4

1. / TURTO IR NUOSAVYBĖS ESMĖ / 5

2. / BENDRIEJI APSKAITOS PRINCIPAI / 11

3. / ŪKINIŲ OPERACIJŲ ĮTAKA APSKAITINEI LYGYBEI / 15

4. / DUOMENŲ REGISTRAVIMAS SĄSKAITOSE / 18

5. / DVEJYBINIS ĮRAŠAS / 21

6. / ILGALAIKIO TURTO APSKAITA / 36

7. / TRUMPALAIKIO TURTO APSKAITA / 49

 

7.1 / Atsiskaitymų apskaita / 49

7.2 / Atsargų apskaita / 59

 

8. / NUOSAVO KAPITALO APSKAITA / 78

9. / MOKĖTINŲ SUMŲ IR ĮSIPAREIGOJIMŲ APSKAITA / 83

10. / PAJAMŲ IR SĄNAUDŲ APSKAITA / 93

11. / KOREGUOJAMIEJI IR UŽDAROMIEJI ĮRAŠAI / 97

PRIEDAI / 112

 

LITERATŪRA / 118
2020-10-22

Užduotys be atsakymų, kaip įmanoma mokintis kai nežinai ar gerai padarei. Pinigai sumokėti veltui.

2020-08-26

sveiki o atsakymai yra

Parašykite atsiliepimą apie "Buhalterinės apskaitos užduotys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Buhalterinės apskaitos užduotys, kurią skaitytojams dovanoja Aldona Dulinskienė, Jadvyga Jurevičienė, Vilija Kolaitienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aldona Dulinskienė, Jadvyga Jurevičienė, Vilija Kolaitienė su knyga Buhalterinės apskaitos užduotys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Buhalterinės apskaitos užduotys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aldona Dulinskienė, Jadvyga Jurevičienė, Vilija Kolaitienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Buhalterinės apskaitos užduotys palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Buhalterinės apskaitos užduotys" perkama kartu