0

Civilinės atsakomybės praktikumas

  • Leidėjas: Registrų centras
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 202
  • ISBN ar kodas: 9789955302537

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Civilinės atsakomybės praktikumas" aprašymas

Šis iš esmės atnaujintas ir papildytas "Civilinės atsakomybės praktikumas" skirtas Lietuvos aukštųjų mokyklų teisės studijų studentams, studijuojantiems teorinį ir praktinį civilinės atsakomybės dalyką.
Praktikumu gali būti naudojamasi mokantis savarankiškai ir padedant dėstytojui. Leidinys taip pat pravers teisės praktikams, siekiantiems tobulinti civilinės atsakomybės srities žinias, ir visiems teise besidomintiems.

Praktikumas pagal atskiras temas suskirstytas į 19 seminarų planų. Kiekvieno seminaro plano pradžioje pateikiama temos turinį atskleidžiančių teorinių žinių. Žinių įtvirtinimo klausimai skirti pasitikrinti, ar tema išstudijuota pakankamai.
Praktinės užduotys turėtų padėti įgytas teorines žinias taikyti gyvenimiškose situacijose. Sprendžiant užduotis, jose pateiktas faktines aplinkybes reikėtų vertinti įžvelgiant teisinius aspektus ir kvalifikuoti teisiniu požiūriu.
Pabrėžtina, kad sprendžiant ir komentuojant užduotis gali tekti remtis ne tik civilinės atsakomybės, bet ir kitų civilinės teisės institutų normomis.

Kiekvieno seminaro plano pabaigoje pateikiamas specialiosios literatūros ir teisės aktų, kuriais autoriai rėmėsi rengdami praktikumą ir kuriais siūloma naudotis nagrinėjant konkrečią temą, sąrašas, taip pat teikiama nuorodų į Lietuvos teismų praktiką, kurioje suformuluotos konkrečiam klausimui spręsti reikšmingos teisės taikymo ir aiškinimo taisyklės.
Analizuojant temą siūlytina remtis ir papildoma, į sąrašą neįtraukta literatūra.

Parašykite atsiliepimą apie "Civilinės atsakomybės praktikumas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Civilinė teisė

Simona Drukteinienė, Algis Norkūnas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Civilinės atsakomybės praktikumas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Civilinės atsakomybės praktikumas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Civilinės atsakomybės praktikumas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Civilinės atsakomybės praktikumas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Simona Drukteinienė, Algis Norkūnas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Civilinės atsakomybės praktikumas" perkama kartu