0

Eik šalin, šėtone! :kaip atpažinti velnio apsėdimą, padėti dvasinių problemų turintiems asmenims ir juos palydėti

1.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 9,89 €*
Sutaupote: 0.90 € (10%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-09-30 Dalia

Neatitiko biblijos. Šaukiant Marijos ar šventūjų neišvarysi velnio. Tik Jėzaus vardu išvaroma. Išmečiau šią knygą.

Informacija

Eik šalin, šėtone! :kaip atpažinti velnio apsėdimą, padėti dvasinių problemų turintiems asmenims ir juos palydėti

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • ISBN ar kodas: 9789955294092

2020-12-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Eik šalin, šėtone! :kaip atpažinti velnio apsėdimą, padėti dvasinių problemų turintiems asmenims ir juos palydėti" aprašymas

Tėvas Paolo Carlinas, − italų kunigas kapucinas, moralės teologijos daktaras, Tarptautinės egzorcistų asociacijos narys, remdamasis savo patirtimi ir Bažnyčios mokymu, parašė knygą apie tai, kuo visi domisi, bet mažai kas išmano.

Kaip atpažinti velnio apsėdimą?
Koks artimo žmogaus ar draugo elgesys kelia įtarimų?
Kada reikia psichologo ar psichiatro pagalbos, o kada jų patarimų bus per mažai?
Kaip saugotis patiems ir apsaugoti mums brangius žmones?
Ką apie velnią sako Biblija ir Bažnyčios tėvai?
Ar galima egzorcizmą atlikti patiems?
Kas gali jį atlikti?
Ko jokiu būdu nevalia daryti?

Į šiuos ir daugybę kitų klausimų knygoje "Eik šalin, šėtone! Kaip atpažinti velnio apsėdimą, padėti dvasinių problemų turintiems asmenims ir juos palydėti" atsako t. Paolo Carlinas.

Iš italų kalbos vertė Audrius Musteikis

2019-09-30

Neatitiko biblijos. Šaukiant Marijos ar šventūjų neišvarysi velnio. Tik Jėzaus vardu išvaroma. Išmečiau šią knygą.

Parašykite atsiliepimą apie "Eik šalin, šėtone! :kaip atpažinti velnio apsėdimą, padėti dvasinių problemų turintiems asmenims ir juos palydėti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Paolo Carlin parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Eik šalin, šėtone! :kaip atpažinti velnio apsėdimą, padėti dvasinių problemų turintiems asmenims ir juos palydėti, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Eik šalin, šėtone! :kaip atpažinti velnio apsėdimą, padėti dvasinių problemų turintiems asmenims ir juos palydėti aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Eik šalin, šėtone! :kaip atpažinti velnio apsėdimą, padėti dvasinių problemų turintiems asmenims ir juos palydėti už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Eik šalin, šėtone! :kaip atpažinti velnio apsėdimą, padėti dvasinių problemų turintiems asmenims ir juos palydėti? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Paolo Carlin tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Eik šalin, šėtone! :kaip atpažinti velnio apsėdimą, padėti dvasinių problemų turintiems asmenims ir juos palydėti" perkama kartu