0

Ekologinė etika

Kaina internetu: 6,28 €
Kaina knygyne: 7,70 €*
Sutaupote: 1.42 € (19%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Ekologinė etika

  • Leidėjas: Rosma
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 171
  • ISBN ar kodas: 9789986005094

2020-10-31 6.28 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ekologinė etika" aprašymas

Knyga parengta pagal Lietuvos etinės kultūros draugijos Ethos programą Etika mokykloje ir gali būti naudojama dorinio bei pilietinio ugdymo procese. Kartu leidinys gali būti naudingas ir platesniam skaitytojų ratui, keliant ir svarstant dabar ypač aktualias žmogaus ir gamtos santykio problemas, ugdant ekologinę visuomenės kultūrą.

Parašykite atsiliepimą apie "Ekologinė etika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ekologinė etika, kurią skaitytojams dovanoja Česlovas Kalenda. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Česlovas Kalenda su knyga Ekologinė etika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ekologinė etika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Česlovas Kalenda. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ekologinė etika palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ekologinė etika" perkama kartu