0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gervė - mūsų ilgesio paukštė

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 13,29 €*
Sutaupote: 1.30 € (10%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2009-05-06 karolis

labai padejai su pamokom aciu


2021-12-31 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gervė - mūsų ilgesio paukštė" aprašymas

Tai pirmoji naujos serijos „Iliustruotoji Lietuvos gamta“ knyga. Šia knygų serija bus siekiama iliustracijų pagalba perteikti gyvūnų gyvenimą, elgseną, būdą, supažindinti su mūsų krašto gamtos įvairove, stengiamasi žmogų skatinti domėtis gamta.
Knygoje „Gervė – mūsų ilgesio paukštė“ puikiomis fotonuotraukomis, kurių knygoje yra per 300, perteikiamas gervių gyvenimas nuo ankstyvo pavasario iki joms išskrendant, iliustruojami jų šokiai, šeimos gyvenimas perint, rūpinantis jaunikliais. Šalia fotonuotraukų skaitytojas ras trumpus jų aprašus, komentarus, knyga paįvairinami keliomis esė apie gerves ir trumpu rūšies aprašymu. Knyga turėtų sudominti ne tik paukščių mylėtojus, bet ir visus mylinčius, stebinčius, aprašančius ar fotografuojančius mūsų krašto gamtą.


  • Autorius: Romualdas Barauskas
  • Leidėjas: Lututė
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 22x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955370765

2009-05-06

labai padejai su pamokom aciu

Parašykite atsiliepimą apie "Gervė - mūsų ilgesio paukštė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie paukščius

Romualdas Barauskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gervė - mūsų ilgesio paukštė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gervė - mūsų ilgesio paukštė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gervė - mūsų ilgesio paukštė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gervė - mūsų ilgesio paukštė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Romualdas Barauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gervė - mūsų ilgesio paukštė" perkama kartu