Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Jėzus iš Nazareto. I dalis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2018-01-22 Zita

Pati puikiausia knyga!


Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 7.49 SoldOut

Knygos „Jėzus iš Nazareto. I dalis“ aprašymas

Josepho Ratzingerio, vieno intelektualiausių planetos žmonių, tapusio popiežiumi Benediktu XVI, pirmosios knygos ataskaitos taškas - Jėzus, traktuojamas remiantis Jo bendryste su Tėvu, kuri yra tikroji Jo asmenybės esmė, be kurios neįmanoma Jo suprasti, ir dėl kurios Jis taip arti mūsų ir šiandien.

Jėzus vaizduojamas pasitikint evangelijomis, kartu suponuojant visa, ką apie literatūros žanrus, ištaros ketinimą, evangelijų bendruomeninį kontekstą ir jų komunikaciją šiame gyvame sąryšyje sako Vatikano II Susirinkimas ir šiuolaikinė egzogezė.

Evangelijų Jėzų išvystame kaip tikrąjį, "istorinį" Jėzų, tikrąja šio žodžio reikšme. Popiežiaus teigimu, ši knyga "Jėzus iš Nazareto. I dalis" jokiu būdu ne magisteriumo aktas, bet vien jo asmeninių "Viešpaties veido" (plg. Ps 27,8) ieškojimų išraiška.


Kitos dvi trilogijos dalys:

"Jėzus iš Nazareto, II dalis. Nuo įžengimo į Jeruzalę iki prisikėlimo"

"Jėzus iš Nazareto. Prologas. Pasakojimai apie vaikystę"2018-01-22

Pati puikiausia knyga!

Parašykite atsiliepimą apie „Jėzus iš Nazareto. I dalis“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Krikščionybė

Joseph Ratzinger / Benediktas XVI pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Jėzus iš Nazareto. I dalis“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Jėzus iš Nazareto. I dalis“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Jėzus iš Nazareto. I dalis“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Jėzus iš Nazareto. I dalis“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Joseph Ratzinger / Benediktas XVI tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Jėzus iš Nazareto. I dalis“ perkama kartu