0

Jėzus iš Nazareto, II dalis. Nuo įžengimo į Jeruzalę iki prisikėlimo

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 8,69 €
Kaina knygyne: 10,89 €*
Sutaupote: 2.20 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Jėzus iš Nazareto, II dalis. Nuo įžengimo į Jeruzalę iki prisikėlimo

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9789955291633

2021-01-31 8.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Jėzus iš Nazareto, II dalis. Nuo įžengimo į Jeruzalę iki prisikėlimo" aprašymas

"Laiminamuoju rankų judesiu išreiškiamas nenykstantis Jėzaus santykis su savo mokiniais, su pasauliu. Išeidamas Jis ateina, kad mus pakeltų aukščiau mūsų pačių ir atvertų pasaulį Dievui. Štai kodėl mokiniai džiaugėsi grįždami iš Betanijos namo. Tikėdami žinome, kad Jėzus laimindamas ištiesia rankas virš mūsų. Tai yra nuolatinio krikščioniškojo džiaugsmo pagrindas."

Benediktas XVI

"Jėzus iš Nazareto, II dalis. Nuo įžengimo į Jeruzalę iki prisikėlimo" - tai antroji to paties pavadinimo knygos dalis. (Pirmoje dalyje "Jėzus iš Nazareto. I dalis" kalbama apie įvykius nuo krikšto Jordane iki atsimainymo.)

Joje popiežius ne norint atmesti šiuolaikinę egzegezę, bet jaučiant jai didelį dėkingumą už daugybę dalykų, nesitenkindamas vien istoriniu kritiniu aiškinimu ir taikydamas naujas metodines įžvalgas siekia atskleisti Jėzaus pavidalą ir žinią Jo viešojo veikimo laikotarpiu ir prisidėti prie gyvojo ryšio su Juo puoselėjimo.


Kitos dvi trilogijos dalys:

"Jėzus iš Nazareto. I dalis"

"Jėzus iš Nazareto. Prologas. Pasakojimai apie vaikystę"

Parašykite atsiliepimą apie "Jėzus iš Nazareto, II dalis. Nuo įžengimo į Jeruzalę iki prisikėlimo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Jėzus iš Nazareto, II dalis. Nuo įžengimo į Jeruzalę iki prisikėlimo, kurią skaitytojams dovanoja Joseph Ratzinger / Benediktas XVI. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Joseph Ratzinger / Benediktas XVI su knyga Jėzus iš Nazareto, II dalis. Nuo įžengimo į Jeruzalę iki prisikėlimo jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Jėzus iš Nazareto, II dalis. Nuo įžengimo į Jeruzalę iki prisikėlimo patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Joseph Ratzinger / Benediktas XVI. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Jėzus iš Nazareto, II dalis. Nuo įžengimo į Jeruzalę iki prisikėlimo palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Jėzus iš Nazareto, II dalis. Nuo įžengimo į Jeruzalę iki prisikėlimo" perkama kartu