⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip uždirbti iš inovacijų

Kaina: 6,59 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 6.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip uždirbti iš inovacijų" aprašymas

Knygoje "Kaip uždirbti iš inovacijų" savo patirtimi dalijasi 10 geriausių ir labiausiai patyrusių patentų specialistų amerikiečių. Papasakoti savo istorijas juos įtikino ir priprašė taip pat puikus intelektinės nuosavybės, inovacijų bei patentų specialistas, kelių knygų autorius Bruce'as Bermanas. Iki šiol nėra kito leidinio, kuriame apie inovacijas būtų kalbama taip ryžtingai, įžvalgiai, iš asmeninės patirties ir vartojant praktinę verslo kalbą.

Knyga skirta inovacijas diegiančių ar dar tik planuojančių diegti įmonių vadovams, pavieniams išradėjams, visiems patentų ir prekių ženklų srityje dirbantiems specialistams.


  • Autorius: Sud. Bruce Berman
  • Leidėjas: Apostrofa
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 204
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955605447

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip uždirbti iš inovacijų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Finansų ir investavimo knygos

Sud. Bruce Berman pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip uždirbti iš inovacijų", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip uždirbti iš inovacijų" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip uždirbti iš inovacijų" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip uždirbti iš inovacijų"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sud. Bruce Berman tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip uždirbti iš inovacijų" perkama kartu