0

Mykolas Romeris - Lietuvos sūnus

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Mykolas Romeris - Lietuvos sūnus

  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9955-19-028-0

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mykolas Romeris - Lietuvos sūnus" aprašymas
Monografija skiriama neeilinės XX a. pirmosios pusės asmenybės – autoritetingo valstybininko ir visuomeninio veikėjo, įsimenančio pedagogo profesoriaus, plačių interesų mokslininko, teisininko, istoriko ir aistringo publicisto Mykolo Romerio gyvenimo keliui, nesutapusiam su tipišku bajoriškosios lenkiškos visuomenės atstovo, koks jis buvo, keliu jo pažiūroms ir veiklai apžvelgti.

Parašykite atsiliepimą apie "Mykolas Romeris - Lietuvos sūnus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mykolas Romeris - Lietuvos sūnus, kurią skaitytojams dovanoja Mindaugas Maksimaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Mindaugas Maksimaitis su knyga Mykolas Romeris - Lietuvos sūnus jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mykolas Romeris - Lietuvos sūnus patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mindaugas Maksimaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mykolas Romeris - Lietuvos sūnus palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mykolas Romeris - Lietuvos sūnus" perkama kartu