0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pasaulis jų akimis. Pokalbiai iš esmės

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -33%
Kaina internetu: 14,29 €
Kaina knygyne: 21,29 €*
Sutaupote: 7.00 € (33%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-28 Renaldas

Ignas yra puikus rašytojas, sugebantis prakalbinti, ir ne bet kaip, o tikrai įdomiai, puikias asmenybes.


2021-09-30 14.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pasaulis jų akimis. Pokalbiai iš esmės" aprašymas

Prieš jūsų akis – jau antroji rašytojo, tinklaraščio „Maratono laukas“ autoriaus ir verslininko Igno Staškevičiaus pokalbių knyga „Pasaulis jų akimis“. Joje iškilios meno, mokslo ir dvasinio pasaulio asmenybės dalijasi savo įžvalgomis ir svarstymais, kuriuose atsispindi jų ne vienus metus trunkantys tyrimai, praktiniai stebėjimai ir gyvenimiška patirtis.

Knygos „Pasaulis jų akimis“ geografija plati – aprėpianti nuo Lietuvos iki Bostono, Jeruzalės ir Ženevos, o joje perteikiama išmintis sujungia Rytų ir Vakarų kultūras. Įdomu aptikti, kad budistą ir astrofiziką, operos solistę ir neuromokslininkę jaudinantys klausimai dažnai persipina, o išsakytos mintys tarsi aidas atkartoja viena kitą. Šie žmonės diskutuoja pamatiniais klausimais: iš kur mes atėjome ir kas bus po mirties? Kiek gyvenime lemia atsitiktinumas, o kiek – griežti dėsniai? Ar egzistuoja laisva valia?

Pokalbiai suteikia gerą progą iš pirmų lūpų išgirsti apie žmogaus genomo ir smegenų veiklos tyrimus, apie darbo organizacijoje, valdančioje Didįjį hadronų greitintuvą, užkulisius, įvairias sąmonės tąsos po mirties sampratas ir daugybę kitų temų. Apie regimą ir neregimą pasaulio puses, santykį tarp sąmonės ir materijos, savastį ir Visatos paslaptis svarstoma iš teologinės, mokslinės, medicininės perspektyvos, tą patį reiškinį vertinant iš skirtingų taškų. Kalbantis nekasdienėmis temomis neišvengiamai prasprūsta ir tai, kas asmeniškai jaudina pašnekovų protą ir širdį.

„Žmogui prigimta yra būti gynybinėj situacijoj savo pačios arba savo paties atžvilgiu, užtat kito klausimas tave gali išvesti ir pastatyti ten, kur jokiu kitu būdu neatsidurtum, ir atsakyti taip, kaip nesitikėjai atsakysianti. Va tokio netikėtumo reikia. Gyvas pokalbis – tai netikėtumas. Aš neturiu žinoti, ką aš atsakysiu, iš tiesų aš ir nežinau.“
Viktorija Daujotytė-Pakerienė

„Kartais mane susiradęs ligonis – aš nesireklamuoju, pacientai sužino apie mane vieni iš kitų – tenori būti išklausytas. Esu atviras jų pasakojimams, atjautus jų kančioms, ir dažnai to pakanka, nes troškimas būti išgirstam yra esminis žmogui šioje Žemėje. Mums nuo vaikystės to stinga.“
Kamyar Hedayat


  • Autorius: Ignas Staškevičius
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 452
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094443749

2021-06-28

Ignas yra puikus rašytojas, sugebantis prakalbinti, ir ne bet kaip, o tikrai įdomiai, puikias asmenybes.

Parašykite atsiliepimą apie "Pasaulis jų akimis. Pokalbiai iš esmės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Pasaulis jų akimis. Pokalbiai iš esmės", kurią skaitytojams dovanoja Ignas Staškevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ignas Staškevičius su knyga "Pasaulis jų akimis. Pokalbiai iš esmės" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pasaulis jų akimis. Pokalbiai iš esmės" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ignas Staškevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pasaulis jų akimis. Pokalbiai iš esmės" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pasaulis jų akimis. Pokalbiai iš esmės" perkama kartu