0

Plunksnuoti mūsų kaimynai

Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 16,49 €*
Sutaupote: 2.50 € (16%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Plunksnuoti mūsų kaimynai

  • Leidėjas: Lututė
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9789955372240

2021-01-31 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Plunksnuoti mūsų kaimynai" aprašymas

"Plunksnuoti mūsų kaimynai" - tai paukščių pažinimo vadovas pradedantiesiems.

Knyga "Plunksnuoti mūsų kaimynai" padės jums susipažinti su 123 būdingiausiomis, žmogaus kaimynystėje gyvenančiomis paukščių rūšimis, taip pat sužinosite apie jų gyvenimo būdą, kaip lesinti paukščius bei kelti inkilus. Prie kiekvienos aprašomos paukščių rūšies rasite ir jo balsą – jums tereikės tik išmanaus telefono su QR kodų skaitymo programėle.

Parašykite atsiliepimą apie "Plunksnuoti mūsų kaimynai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Gamta

Romualdas Barauskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Plunksnuoti mūsų kaimynai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Plunksnuoti mūsų kaimynai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Plunksnuoti mūsų kaimynai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Plunksnuoti mūsų kaimynai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Romualdas Barauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Plunksnuoti mūsų kaimynai" perkama kartu