0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Skaitykime prancūziškai. Lisons en Francais (su CD)

Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 12,89 €*
Sutaupote: 1.90 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Skaitykime prancūziškai. Lisons en Francais (su CD)


2021-04-30 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Skaitykime prancūziškai. Lisons en Francais (su CD)" aprašymas

Šie skaitiniai skiriami Lietuvos frankofonams ir frankofilams, jau pramokusiems prancūzų kalbos arba norintiems jos mokytis toliau, turtinti savo žodyną. Tai pagalbinė mokymo priemonė tiek aukštųjų mokyklų studentams, tiek vidurinių mokyklų moksleiviams, taip pat tiems, kurie ketina jos mokytis savarankiškai. knygoje bei kompaktinėje plokštelėje pateikiamos užduotys su atsakymais.Parašykite atsiliepimą apie "Skaitykime prancūziškai. Lisons en Francais (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Skaitykime prancūziškai. Lisons en Francais (su CD), kurią skaitytojams dovanoja Sud. Jurga Daugmaudytė, Jūratė Navakauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Jurga Daugmaudytė, Jūratė Navakauskienė su knyga Skaitykime prancūziškai. Lisons en Francais (su CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Skaitykime prancūziškai. Lisons en Francais (su CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Jurga Daugmaudytė, Jūratė Navakauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Skaitykime prancūziškai. Lisons en Francais (su CD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Skaitykime prancūziškai. Lisons en Francais (su CD)" perkama kartu