0

Laisvos valandos

Lietuvoje veikia daugiau nei penki šimtai leidyklų. Daugelio jų leidžiamas knygas rasite ir lengvai įsigysite internetiniame knygyne Patogupirkti.lt.

Laisvos valandos knygos

  1. 1
  2. 2
  3. 3

1000 kąsnelių |

Šiuo metu neparduodama

Karalius su sauskelnėm |

Šiuo metu neparduodama

Sriubų knyga | Neringa Kalasauskaitė

Šiuo metu neparduodama

Sveikesni desertai | Asta Tvirbutienė

Šiuo metu neparduodama

Beatos virtuvė | Beata Nicholson

Šiuo metu neparduodama

We love Lithuania |

Šiuo metu neparduodama

Gamink su manimi |

Šiuo metu neparduodama

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Leidykla Laisvos valandos, kaip ir daugelis kitų, siūlo savo unikalų, atpažįstamą, pirkėjų įvertintą knygų asortimentą. 

Kiekviena Laisvos valandos leidyklos knyga turi kuo nustebinti, nes pasak leidyklos atstovų, svarbiausia daryti tai ką labiausiai mėgsti ir įsiklausyti į tai, ko nori skaitytojas. Tad leisdama knygas Laisvos valandos leidykla dirba, konsultuojasi ir diskutuoja su savo srities profesionalais, kad naujausias skaitinys džiugintų net reikliausią auditoriją.

Šiame puslapyje galite pamatyti visas leidyklos Laisvos valandos siūlomas ir mūsų parduodamas knygas. Čia rasite leidėjų parengtas naujienas, populiarius leidinius, skaitytojų geriausiai įvertintas knygas ar kūrinius, kuriems taikomos nuolaidos.

Interneto knygynas Patogupirkti.lt glaudžiai bendradarbiauja su leidykla Laisvos valandos ir užtikrina, kad asortimente pasirodytų leidyklos naujausios knygos itin patraukliomis kainomis. Dirbdami kartu atsižvelgiame į skaitytojų poreikius ir nuolat rengiame įvairias akcijas bei knygų išpardavimus. 

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, nes bent kartą per savaitę informuojame apie leidyklų naujienas ir nuolat knygų skaitytojams siūlome akcijas skirtingų leidyklų knygoms!