⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Beata Nicholson (1979 m. rugpjūčio 31 d.) – Lietuvos laidų vedėja, žurnalistė, kulinarinių knygų autorė.

Beata gimė Radviliškyje, iki trejų metų gyveno Gražionių kaime, o vėliau su tėvais išvyko gyventi į Kėdainių rajoną.

Beata Nicholson knygos

Rasta: 14

Rasta: 14

Beata visada mėgo gaminti, o pasiūlymas parašyti pirmąją receptų knygą jai buvo pateiktas labai jaunai – sulaukusiai 29–erių metų. Šis pasiūlymas privertė susimąstyti ir nusipirkti literatūros apie tai, kaip rašyti bei iliustruoti valgių receptų knygas. Pirmoji knyga turėjo labai didelį pasisekimą, tad išleido jų ir daugiau.

Beata yra labai dėkinga savo tėvams už išugdytą darbštumą: „Aš augau nuosavame name, tad tėvai man ir sesei liepdavo ir agurkus skinti, ir daržus ravėti, bulves kasti. Aišku, mes paburbėdavome dėl tokių darbų, tačiau tai išmokė mane darbštumo, kurio reikia kiekvienoje veikloje: rašant knygas, kuriant televizijos projektus“.

Beata su vyru Tomu susituokė 2003-aisiais. Tuomet pora atšventė dvejas vestuves: pirmąsias Lietuvoje, o kitas – Jungtinėje Karalystėje, kur jiedu gyveno iki 2013 metų.

Būnant užsienyje Beatai Nicholson labai patinka lankytis maisto parduotuvėse: „Kai kiti nori aplankyti muziejus, aš taip noriu aplankyti maisto parduotuves. Ten fotografuoju įvairius prieskonius, apžiūriu visas prekes“.

Beata Nicholson seniai svajojo apie daugiavaikę šeimą. Šiuo metu su vyru augina keturis vaikus - Isabellą Meilę, Jurgį George'ą, Harrison'ą ir Daniel.

Moteris yra išleidusi aštuonias maisto receptų knygas, leidžia kulinarinius žurnalus „Beatos virtuvė“ bei kuria kulinarinę laidą televizijoje.

* Pirmoji šeimos valgių knyga „Beatos virtuvė: šimtas ir dar daugiau geriausių mano receptų“ sulaukė didelės sėkmės.


* Antrojoje knygoje „Metai Beatos virtuvėje“ daugiau dėmesio skiriama šventėms ir metų laikams.


* Trečioji knyga „Beatos virtuvė: kepinių knyga“ yra skirta konditeriniams kepiniams – duonai, pyragams, sausainiams.


* Ketvirtoji „Beatos virtuvė: daugiau daržovių” - tai odė daržovėms, skaniam ir vaišingam gyvenimui.


* Penktoji Beatos Nicholson receptų knyga „Beatos virtuvė: mamų knyga“, vainikuoja autorės, kaip maisto žurnalistės, kulinarės ir savo šeimą mylinčios moters, žinias, patirtį bei profesinę brandą.


* Šeštojoje Beatos Nicholson kulinarinėje knygoje „Beatos virtuvė. Prie stalo Lietuva“ asmeniškai aprašyta gyvoji Lietuvos virtuvė.


* Septintoji „Lengva kasdienybė: viskas suskaičiuota“ skirta visiems, norintiems kasdienį valgiaraštį papildyti mažai kaloringais, tačiau gardžiais, greitai paruošiamais ir maistingais patiekalais.