0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žalia - gardu. Sveiki patiekalai pagal sezoną

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 9,49 €
Kaina knygyne: 10,69 €*
Sutaupote: 1.20 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-07-20 mmm

ne tik sveika, bet ir gardu


2021-09-30 9.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žalia - gardu. Sveiki patiekalai pagal sezoną" aprašymas

Knygos "Žalia – gardu. 100 žaliavalgiškų receptų" autorė Jurgita Djakonovaitė pristato naują receptų knygą "Žalia – gardu. Sveiki patiekalai pagal sezoną".Ar žinojote, kad yra tokia pica, kurią valgyti ne nuodėmė net labiausiai prisiekusiam sveikuoliui?Ar pastebėjote, kad lietuviškose pievose auga patys sveikiausi „kaparėliai"?

Ar vaikštinėjant miške kada kilo mintis iš eglių ūglių pasiruošti nuostabaus skonio saldumynų?


Originalių, termiškai neapdorotų patiekalų kūrėja Jurgita Djakonovaitė savo antrojoje receptų knygoje provokuoja į maisto gamybą pažvelgti kitaip – žaismingai ir išradingai. Įprastos daržovės, žalumynai ir kitos gamtos gėrybės Jurgitos virtuvėje atsiskleidžia naujais skonio niuansais.

Knygoje „Žalia – gardu. Sveiki patiekalai pagal sezoną" daug dėmesio skiriama maisto sezoniškumui. Jurgita įsitikinusi, jog sveikiausia ir gardžiausia yra tai, kas uždera mūsų aplinkoje ir yra valgoma tinkamu laiku: „Užsienietiškas viduržiemio pomidoras niekada neprilygs tam, kurį mūsų darže sunokino vidurvasario saulė."


Knygoje rasite ir išskirtinį skyrelį. Jame savo puikiais receptais dalijasi Jurgitos bičiulės – taip pat išradingos žaliosios mitybos kulinarės Aušra Taraškevičienė, Irena Masiulytė, Jurga Banienė ir Snieguolė Ladinskienė.


2021-07-20

ne tik sveika, bet ir gardu

Parašykite atsiliepimą apie "Žalia - gardu. Sveiki patiekalai pagal sezoną"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Žalia - gardu. Sveiki patiekalai pagal sezoną", kurią skaitytojams dovanoja Jurgita Djakonovaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jurgita Djakonovaitė su knyga "Žalia - gardu. Sveiki patiekalai pagal sezoną" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žalia - gardu. Sveiki patiekalai pagal sezoną" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jurgita Djakonovaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žalia - gardu. Sveiki patiekalai pagal sezoną" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žalia - gardu. Sveiki patiekalai pagal sezoną" perkama kartu