⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos nacionalinis muziejus savo turimų eksponatų gausa ir įvairove yra turtingiausias visoje šalyje. Skaičiuojama, kad šiuo metu muziejaus saugo daugiau nei pusantro milijono eksponatų. Visuomenei jie pristatomi nuolatinėse ekspozicijose, skirtingos tematikos parodose, didelė jų dalis pristatoma ir muziejaus leidiniuose.
Leidybos tradicijas Lietuvos nacionalinis muziejus puoselėja jau ilgą laiką.

Lietuvos nacionalinis muziejus knygos

Rasta: 140
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kazys Varnelis | Daiva Vaišnienė
  • Nemokamas knygos pristatymas
49,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 140
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Svarbiausia šiandienos muziejaus leidybinio darbo dalis – mokslinės ir informacinės medžiagos apie kaupiamus rinkinius publikavimas, parodų katalogų rengimas.
Su mokslinių tyrimų medžiaga visuomenė supažindinama tęstiniuose muziejaus leidiniuose – „Lietuvos nacionalinio muziejaus biblioteka“ ir „Iš Lietuvos nacionalinio muziejaus archyvo“. Muziejaus turimi rinkiniai, taip pat parodose rodyti eksponatai pristatomi įvairios tematikos serijiniuose leidiniuose: „Istorija ir dailininkas“, „Muziejus ir kolekcininkas“, „Tradicija ir dabartis“, „Lietuvos fotografijos istorija“.
Leidžiamuose dviejuose metraščiuose – „Etnografija“ ir „Numizmatika“ – publikuojami ne tik muziejaus darbuotojų parengti tekstai, bet ir kituose šalies muziejuose, švietimo įstaigose dirbančių specialistų ir tyrinėtojų darbai.
Turėdamas turtingiausią eksponatų kolekciją Lietuvos nacionalinis muziejus savo lankytojams ir visuomenei siūlo aukštos poligrafinės kokybės, išliekamąją vertę turinčius, temų įvairove pasižyminčius leidinius.