Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Giedrė Milerytė-Japertienė knygos

Rasta: 4

Pasaulio dydžio Lietuva. Mūsų imigracijos istorija | Giedrė Milerytė-Japertienė
  • Nauja knyga
-10% su kodu: PATOGU
22,89 €
Kaina su kodu: 20,60 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Kai Kaunas buvo Kaunas | Giedrė Milerytė-Japertienė
-15% su kodu: PATOGU
5,99 €
Kaina su kodu: 5,09 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Seinų ir Suvalkų kraštas. Kelionių vadovas | Algimantas Katilius, Giedrė Milerytė-Japertienė, Jonas Drungilas
-10% su kodu: PATOGU
3,55 €
Kaina su kodu: 3,20 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 4

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Giedrė Milerytė-Japertienė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Giedrė Milerytė-Japertienė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Giedrė Milerytė-Japertienė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Giedrė Milerytė-Japertienė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.