0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Išsaugoti Nepriklausomybę. Lietuvos Seimo veikla užsienio politikoje 1920–1927 metais

Kaina internetu: 43,99 €
Kaina knygyne: 46,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (7%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Išsaugoti Nepriklausomybę. Lietuvos Seimo veikla užsienio politikoje 1920–1927 metais


2021-06-30 43.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Išsaugoti Nepriklausomybę. Lietuvos Seimo veikla užsienio politikoje 1920–1927 metais" aprašymas

XX amžiuje svarbiausias lietuvių tautos, patyrusios ne vieną okupaciją, tikslas buvo išlikti. Okupacijos pasižymėjo ne tik fizine, bet ir dvasine prievarta, ypač kova su Lietuvos istorija bei laisvės ir valstybingumo simboliais. Istorijos klastojimas, lietuvių tautos ir Lietuvos valstybės menkinimas bei pačios valstybingumo idėjos kompromitavimas paveikė mūsų tautos istorinę sąmonę, todėl Lietuvoje nuolat kyla tapatybės, istorinės atminties ir įamžinimo problemų. Tikimės, kad ši monografija „Išsaugoti Nepriklausomybę. Lietuvos Seimo veikla užsienio politikoje 1920-1927 metais“, kurioje istoriniai sprendimai ir įvykiai vertinami iš Lietuvos valstybingumo pozicijų, padės suprasti ir įvertinti Seimo pastangas siekiant apginti šalies nepriklausomybę ir įtvirtinti valstybingumą parlamentiniu pirmosios Lietuvos Respublikos laikotarpiu.Parašykite atsiliepimą apie "Išsaugoti Nepriklausomybę. Lietuvos Seimo veikla užsienio politikoje 1920–1927 metais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Istorija ir visuomenė

Audronė Veilentienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Išsaugoti Nepriklausomybę. Lietuvos Seimo veikla užsienio politikoje 1920–1927 metais, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Išsaugoti Nepriklausomybę. Lietuvos Seimo veikla užsienio politikoje 1920–1927 metais aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Išsaugoti Nepriklausomybę. Lietuvos Seimo veikla užsienio politikoje 1920–1927 metais už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Išsaugoti Nepriklausomybę. Lietuvos Seimo veikla užsienio politikoje 1920–1927 metais? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Audronė Veilentienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Išsaugoti Nepriklausomybę. Lietuvos Seimo veikla užsienio politikoje 1920–1927 metais" perkama kartu