⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Nevykėlio dienoraštis 11. Rizikingas sumanymas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 6,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-10-21 Ugne jursyte

Aaaaaaaaaaaa


2022-08-31 6.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nevykėlio dienoraštis 11. Rizikingas sumanymas" aprašymas

Šį kartą Gregas bando būti kūribingu.


Grego mama vis nerimsta. Ji mano, kad nuo vaizdo žaidimų sūnui tyžta smegenys, todėl nori, kad jis mestų į šalį valdiklį ir verčiau ugdytų savo kūrybines galias.


Kai Gregas užtinka keletą maišelių guminukų, gimsta sumanymas. Jei Gregui pavyktų sukurti filmą, gal mama tada nurimtų, o jis taptų turtingas ir garsus? Bet ar neprisišauks Gregas bėdos?


Iš anglų kalbos vertė Rolanda Strumilienė.
Kiti taip pat domėjosi


2020-10-21

Aaaaaaaaaaaa

Parašykite atsiliepimą apie "Nevykėlio dienoraštis 11. Rizikingas sumanymas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Nevykėlio dienoraštis 11. Rizikingas sumanymas", kurį pristato Jeff Kinney. Siūlome ne tik išsamų "Nevykėlio dienoraštis 11. Rizikingas sumanymas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jeff Kinney. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Nevykėlio dienoraštis 11. Rizikingas sumanymas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Nevykėlio dienoraštis 11. Rizikingas sumanymas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Nevykėlio dienoraštis 11. Rizikingas sumanymas" perkama kartu