0

Nevykėlio dienoraštis 7. Trečias nereikalingas

  • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 5,69 €
Kaina knygyne: 7,49 €*
Sutaupote: 1.80 € (25%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Nevykėlio dienoraštis 7. Trečias nereikalingas

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9789955226512

2020-09-30 5.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nevykėlio dienoraštis 7. Trečias nereikalingas" aprašymas

Meilė sklando ore. Bet ką ji reiškia Gregui Hefliui? Valentino dienos šokiai Grego lankomoje vidurinėje mokykloje apvertė jo kasdienybę aukštyn kojomis. Gregas neriasi iš kailio mėgindamas susirasti mergaitę – jis nerimauja, kad toki svarbų vakarą gali likti vienas. Jo geriausias draugas Raulis taip pat nieko gero nesitiki, tačiau tai menka paguoda. Tada netikėtas likimo posūkis dovanoja Gregui šokių partnerę. Tačiau per vieną vakarą daug kas gali nutikti, tad niekada negali žinoti, kam pasiseks meilėje...


Iš anglų kalbos vertė Rolanda Strumilienė


Knygų komplektas "KOMPLEKTAS. Nevykėlio dienoraštis. Visos dalys (1-11)"

Parašykite atsiliepimą apie "Nevykėlio dienoraštis 7. Trečias nereikalingas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Nevykėlio dienoraštis 7. Trečias nereikalingas, kurį parašė Jeff Kinney. Siūlome ne tik išsamų Nevykėlio dienoraštis 7. Trečias nereikalingas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jeff Kinney. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Nevykėlio dienoraštis 7. Trečias nereikalingas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Nevykėlio dienoraštis 7. Trečias nereikalingas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Nevykėlio dienoraštis 7. Trečias nereikalingas" perkama kartu