0

Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi

  • Nuolaida knygai -21%
5.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 13,89 €*
Sutaupote: 2.90 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-08-28 Stase

Gal kas turi sia knyga parduoti

Informacija

Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi

  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 324
  • ISBN ar kodas: 9786094373596

2020-10-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi" aprašymas

Jūsų rankose knyga, padėjusi milijonams žmonių įveikti nerimą! Ši knyga "Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi" gali pakeisti ir jūsų gyvenimą, įnešdama daug džiaugsmo ir sielos ramybės.

„Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi“ – tai ne tik knygos pavadinimas, tai klausimas, kuris rūpi mums visiems. Juk nuo to, kaip susidorojame su kasdieniu stresu, dažnai priklauso mūsų sveikata, finansinė padėtis, asmeninė ir šeimos gerovė. „Pastebėjau, kad visų mūsų problemų ištakos slypi nuolatiniame nerime“, – rašė žymus saviugdos mokytojas ir daugelio bestselerių autorius Dale’as Carnegie’is. Taip atsirado ši knyga, kurioje tikrai nerasite nuobodžių pamokslavimų ar sudėtingų metodikų. Ši knyga – tai įdomiausių, intriguojančių istorijų rinkinys apie tai, kaip paprasti, neišgalvoti žmonės – nuo namų šeimininkių, draudimo agentų iki bankininkų ir prezidentų – susidorojo su juos kankinusiu nerimu.

Šioje knygoje "Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi" sužinosite, kaip:
– tinkamai priimti kritiką ir atsikratyti „ką pasakys žmonės“ fenomeno baimės;
– nustoti nerimauti dėl smulkmenų ir nereikšmingų dalykų;
– kaip liautis apgailestavus dėl praeities nesėkmių ir susitelkti į dabartį;
– kaip atskirti dalykus, kuriuos galime pakeisti, nuo tų, kuriuos pakeisti jau ne mūsų valioje.

Tai tik keletas šioje knygoje "Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi" pateiktų sėkmės receptų. Milijonai skaitytojų jau pasinaudojo šiomis amžinomis tiesomis – jos nulėmė jų proto ramybę, laimę, sveikatą ir finansinę padėtį. O kodėl šiomis žiniomis nepasinaudojus ir jums?

2020-08-28

Gal kas turi sia knyga parduoti

2018-09-19

Mintys patikrintos laiko, verta perskaityti sia knyga kiekvienam, nes visi mes jaudinames ir nerimaujame del vieno dalyko ar kito!

Aciu uz vertima i Lietuviu kalba! :)

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nerimo, streso ir pykčio valdymas

Dale Carnegie parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dale Carnegie tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi" perkama kartu