⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Konkurencinga logistikos strategija tiekimo sistemoje

Kaina: 21,35 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-11-30 21.35 InStock
Į krepšelį

Knygos "Konkurencinga logistikos strategija tiekimo sistemoje" aprašymas

Leidinys "Konkurencinga logistikos strategija tiekimo sistemoje" pripažįstamas pasaulyje kaip vienas iš dešimties geriausių visų laikų tiekimo valdymo vadovėlių. Jo populiarumą pabrėžia ne tik gerai žinomų logistikos srities mokslininkų, tokių kaip dr. Jan de Vries (Groningeno universitetas), dr. Tony Whiteing (Hudersfildo universitetas), rekomendacijos ir atsiliepimai apie šią knygą, bet ir pasirodžiusi atnaujinta bei papildyta jau 5-oji laida.


Knygoje "Konkurencinga logistikos strategija tiekimo sistemoje" sistemiškai pateikiamos teorinės žinios logistikos ir tiekimo grandinės valdymo tematika. Atlikti pasaulinio lygio moksliniai tyrimai atspindi inovatyvius bei progresyvius virsmus šioje srityje ir leidžia geriau suvokti logistikos svarbą mokslo ir verslo pasaulyje. Be pagrindinių teorinių aspektų, pateikiama daugiau kaip 15 atvejų analizių ir užduočių, suteikiančių knygai neabejotino praktinio svarumo ir aktualumo. Šios knygos ankstesnių laidų egzemplioriai anglų kalba jau yra kai kuriose Lietuvos aukštųjų mokyklų bibliotekose ir tai patvirtina knygos paklausą.


Versta iš leidinio anglų kalba: Allan Harrison, Remko Van Hoek and Heather Skipworth Logistics Management and Strategy: Competing Through the Supply Chain. 5th Edition: Competing Through the Supply Chain published 2014 by Pearson


Dalykiniai redaktoriai Ieva Meidutė ir prof. habil. dr. Ramūnas PalšaitisKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Konkurencinga logistikos strategija tiekimo sistemoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Transporto inžinerijos knygos

Allan Harrison, Remko Van Hoek Heather Skipworth pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Konkurencinga logistikos strategija tiekimo sistemoje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Konkurencinga logistikos strategija tiekimo sistemoje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Konkurencinga logistikos strategija tiekimo sistemoje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Konkurencinga logistikos strategija tiekimo sistemoje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Allan Harrison, Remko Van Hoek Heather Skipworth tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Konkurencinga logistikos strategija tiekimo sistemoje" perkama kartu