Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Naujieji sekso džiaugsmai

Kaina internetu: 10,69 €
Kaina knygyne: 19,69 €*
Sutaupote: 9,00 € (46%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 10.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Naujieji sekso džiaugsmai" aprašymas

Sekso džiaugsmai - geriausias sekso vadovėlis. Ši iš pagrindų viską keičianti knyga propaguoja abipusę įsimylėjėlių pagarbą ir švelnumą. 1972 m. išleistas ir tapęs tarptautiniu bestseleriu klasikinis profesoriaus Alexo Comforto veikalas žmogaus fizinio intymumo džiaugsmą išaukštino taip iškalbingai ir taip atvirai, kad visa karta pasijuto galinti mėgautis seksu. Jokiai kitai knygai nepavyko taip vaizdingai, be varžymosi ir smagiai mokyti mylėtis. Mūsų laikais nenusisekusių seksualinių santykių priežastys skiriasi nuo tuometinės Alexo Comforto auditorijos išgyventų. Šis naujasis Sekso džiaugsmų leidimas, sekspertės ir santykių psichologės Susan Quilliam peržiūrėtas ir pataisytas, turi daugiau kaip 40 visai naujų skyrių.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Naujieji sekso džiaugsmai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie seksą

Comfort Alex, Quilliam Susan pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Naujieji sekso džiaugsmai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Naujieji sekso džiaugsmai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Naujieji sekso džiaugsmai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Naujieji sekso džiaugsmai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Comfort Alex, Quilliam Susan tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Naujieji sekso džiaugsmai" perkama kartu