0

Charibdė

Lietuvoje veikia daugiau nei penki šimtai leidyklų.Daugelio jų leidžiamas knygas rasite ir lengvai įsigysite internetiniame knygyne Patogupirkti.lt.Leidykla Charibdė, kaip ir daugelis kitų, siūlo savo unikalų, atpažįstamą, pirkėjų įvertintą knygų asortimentą. 

Kiekviena Charibdė leidyklos knyga turi kuo nustebinti, nes pasak leidyklos atstovų, svarbiausia daryti tai ką labiausiai mėgsti ir įsiklausyti į tai, ko nori skaitytojas.Tad leisdama knygas Charibdė leidykla dirba, konsultuojasi ir diskutuoja su savo srities profesionalais, kad naujausias skaitinys džiugintų net reikliausią auditoriją.

Šiame puslapyje galite pamatyti visas leidyklos Charibdė siūlomas ir mūsų parduodamas knygas. Čia rasite leidėjų parengtas naujienas, populiarius leidinius, skaitytojų geriausiai įvertintas knygas ar kūrinius, kuriems taikomos nuolaidos.

Interneto knygynas Patogupirkti.lt glaudžiai bendradarbiauja su leidykla Charibdė ir užtikrina, kad asortimente pasirodytų leidyklos naujausios knygos itin patraukliomis kainomis.

Charibdė knygos

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mano gobelenai | Er Minija
6,69 €
7,99 € *
Maksas ir katės | Moacyr Scliar
Nuolaida knygai -23%
5,39 €
6,99 € *
Veneros delta | Anais Nin
Nuolaida knygai -47%
6,99 €
12,99 € *
Dezertyras | Giuseppe Dessi
Nuolaida knygai -34%
3,99 €
5,99 € *
Ramiai miegodami | Donna Leon
Nuolaida knygai -51%
2,99 €
5,99 € *
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Dirbdami kartu atsižvelgiame į skaitytojų poreikius ir nuolat rengiame įvairias akcijas bei knygų išpardavimus. 

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, nes bent kartą per savaitę informuojame apie leidyklų naujienas ir nuolat knygų skaitytojams siūlome akcijas skirtingų leidyklų knygoms!