0
Kaina internetu: 28,99 €
Kaina knygyne: 38,69 €*
Sutaupote: 9.70 € (26%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Verslo komunikacija ir derybos

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 428
  • ISBN ar kodas: 9786094579165

2020-09-30 28.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Verslo komunikacija ir derybos" aprašymas

Vadovėlyje "Verslo komunikacija ir derybos" pateikiami verslo komunikacijos ir derybų teoriniai pagrindai, apibūdinami komunikacijos efektyvumo veiksniai, veiksmingo komunikavimo principai. Daug dėmesio skiriama komunikacijos strateginei orientacijai, aptariama emocijų vieta verslo komunikacijoje ir derybose, pristatomos emocijų valdymo galimybės ir taktikos. Pristatomi kūno kalbos skaitymo ir valdymo pagrindai, klausymo svarba verslo komunikacijoje ir derybose, nagrinėjama pasiruošimo verslo komunikacijai ir deryboms svarba ir turinys, informacijos mainų derantis tikslai ir pagrindai, įrodymo, argumentavimo, įtikinimo taktikos ir technikos, oponento pastabų neutralizavimo būdai, galimos manipuliacijos ir sprendimų priėmimo bei derybų, dalykinių pokalbių užbaigimo metodai.

Šiuo vadovėliu galės naudotis aukštųjų mokyklų vadybos, ekonomikos, komunikacijos ir kitų specialybių studentai, siekiantys įgyti verslo komunikacijos, verslo derybų ir dalykinių pokalbių vedimo sričių žinių.

Parašykite atsiliepimą apie "Verslo komunikacija ir derybos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Verslo komunikacija ir derybos, kurią skaitytojams dovanoja Kęstutis Peleckis, Aistė Mažeikienė, Valentina Peleckienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kęstutis Peleckis, Aistė Mažeikienė, Valentina Peleckienė su knyga Verslo komunikacija ir derybos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Verslo komunikacija ir derybos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kęstutis Peleckis, Aistė Mažeikienė, Valentina Peleckienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Verslo komunikacija ir derybos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Verslo komunikacija ir derybos" perkama kartu