0

Vilniaus istorija. Legendos ir tikrovė

4.3
(3 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2011-11-14 Gret

Idomi knyga

Informacija

Vilniaus istorija. Legendos ir tikrovė

  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 22x29, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 564
  • ISBN ar kodas: 9789955739210

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vilniaus istorija. Legendos ir tikrovė" aprašymas

Vilniaus istorija: legendos ir tikrovė

Knygoje aptariama Vilniaus miesto raida nuo pirmųjų paminėjimų iki šių dienų. Atskirais laikotarpiais nagrinėjamos skirtingos temos, kaip Vilnių niokoję karai, miesto savivalda, amatai, prekyba, pramonė, miesto plėtra, transportas, vandentiekis ir gaisrai. Nagrinėjama įvairių institucijų raida, kaip prieglaudos namai, gydymo įstaigos, maldos namai, apsaugos tarnybos. Remiantis turto inventoriais ir kitais archyviniais dokumentais aprašoma miestiečių buitis, turėtos valdos, baldai, drabužiai, papuošalai. Sukaupta gausi informacija perteikiama patraukliu, įdomiu stiliumi. Knyga gausiai iliustruota.

2011-12-01

Gana paviršutiniška knyga.

2011-11-14

Idomi knyga

2011-07-12

a

Parašykite atsiliepimą apie "Vilniaus istorija. Legendos ir tikrovė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vilniaus istorija. Legendos ir tikrovė, kurią skaitytojams dovanoja Antanas Rimvydas Čaplinskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antanas Rimvydas Čaplinskas su knyga Vilniaus istorija. Legendos ir tikrovė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vilniaus istorija. Legendos ir tikrovė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Rimvydas Čaplinskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vilniaus istorija. Legendos ir tikrovė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vilniaus istorija. Legendos ir tikrovė" perkama kartu