TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Žmogus, įveikęs Rusiją. Legendinio maršalo atsiminimai

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 18.981 SoldOut

Knygos "Žmogus, įveikęs Rusiją. Legendinio maršalo atsiminimai" aprašymas

„Žmogus, įveikęs Rusiją“ - tai legendinio maršalo Carlo Gustafo Mannerheimo atsiminimai, kaip Suomijai pavyko išvengti Rusijos okupacijos.

„Tai pavyzdys būsimoms kartoms, kad su ryžtu ir pasitikėjimu savimi maža valstybė, reikalui esant, gali apsiginti nuo daug stipresnio priešo.“
Generolas majoras Jonas Algirdas Kronkaitis

Maršalas Carlas Gustafas Mannerheimas (1867–1951) yra viena iš įspūdingiausių XX a. asmenybių ir išskirtinis karininkas, dalyvavęs visuose didžiausiuose XX a. pirmosios pusės konfliktuose: rusų ir japonų, sovietų ir suomių, Pirmajame ir Antrajame pasauliniuose karuose. Jis išvijo iš gimtinės bolševikus ir iškovojo jai nepriklausomybę, jo iniciatyva pastatyti Manerheimo linija vadinami įtvirtinimai, kurie apsaugojo Suomiją nuo Lietuvos, Latvijos ir Estijos likimo – sovietų okupacijos.

C. G. Mannerheimo atsiminimai – unikalus epochos dokumentas, kuriame kareiviškai tiksliai dėstydama faktus ir įžvalgas atsiskleidžia jausminga, be galo tėvynę mylinti asmenybė.


  • Autorius: Carl Gustaf Mannerheim
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 672
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094844614

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žmogus, įveikęs Rusiją. Legendinio maršalo atsiminimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie karą

Carl Gustaf Mannerheim pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žmogus, įveikęs Rusiją. Legendinio maršalo atsiminimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žmogus, įveikęs Rusiją. Legendinio maršalo atsiminimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žmogus, įveikęs Rusiją. Legendinio maršalo atsiminimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žmogus, įveikęs Rusiją. Legendinio maršalo atsiminimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Carl Gustaf Mannerheim tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žmogus, įveikęs Rusiją. Legendinio maršalo atsiminimai" perkama kartu