⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ryškiai raudonas obuoliukas – leidyklos „Obuolys“ logotipas, kuris puošia visą įvairovę knygų. Įmonė savo veiklą pradėjo 2004-tais metais. Šios leidyklos darbuotojai tiki, kad tarp dviejų viršelių slepiasi ne vien prirašyti popieriaus lapai.

Obuolys knygos

Rasta: 1094
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Lukiškės. Tamsioji Vilniaus širdis | Rūta Vanagaitė
 • Nemokamas knygos pristatymas
-25% su kodu: OBUOLYS25
21,99 €
Turime sandėlyje
Du gyvenimai | Konkordija Antarova
 • Nemokamas knygos pristatymas
24,99 €
Turime sandėlyje
Narcizai tarp mūsų | Thomas Erikson
9,99 €
Turime sandėlyje
Diana, Viljamas ir Haris | Chris Mooney, James Patterson
 • Nauja knyga
 • Nemokamas knygos pristatymas
-25% su kodu: OBUOLYS25
34,99 €
Turime sandėlyje
Dvasių labirintas | Carlos Ruiz Zafon
 • Nemokamas knygos pristatymas
19,99 €
Turime sandėlyje
Žmogus futliare | Antonas Čechovas
3,49 €
Turime sandėlyje
Egipto mirusiųjų knyga |
10,99 €
Turime sandėlyje
Skandinaviška tėvystė | Agnes Wold, Cecilia Chrapkowska
 • Nauja knyga
 • Nemokamas knygos pristatymas
-25% su kodu: OBUOLYS25
21,99 €
Turime sandėlyje
Antikristas | Friedrich Nietzsche
-25% su kodu: OBUOLYS25
12,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 1094
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Tai ilgas autorių bei redaktorių darbas, kurio skaitytojai dažnai nemato, tačiau leidyboje dirbantys žmonės įsitikinę, kad užvertę paskutinį puslapį į pasaulį žvelgsime plačiau.


Pirmoji knyga, kurią „Obuolys“ pasiūlė savo skaitytojams, buvo garsaus amerikiečių rašytojo Ira Lewin romanas „Stepfordo moterys“. Pagal šią knygą buvo pastatytas to paties pavadinimo filmas, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko žavioji Nicole Kidman. „Stepfordo moterys“ – pirmasis iki šiol leidžiamos serijos „Tik geriausios knygos virsta filmais“ kūrinys. Šioje serijoje išvysime tokias žymias istorijas, kaip Levo Tolstojaus „Ana Karenina“, Andy Wier „Marsietis, Lars Kepler „Hipnotizuotojas“, Dennis Lehane „Kuždesių sala“ ir kitas.


Antrą veiklos dešimtmetį įpusėjusi leidykla „Obuolys“ išleido apie tūkstantį užsienio bei lietuvių autorių knygų. Kai kurios jų sulaukė tokio populiarumo, kad tiražai buvo kartoti ne vieną kartą.


Asortimente – klasikiniai ir modernūs romanai, detektyvai, trileriai, gyvenimo būdo, mokslo populiarinimo, receptų knygos. Taip pat žymių žmonių biografijos, istoriniai leidiniai, žinynai, dvasinės knygos, karo meno, samurajų filosofijos veikalai, išgyvenimo vadovai. „Obuolio“ kolektyvas rūpinasi kiekvieno skaitytojo skoniu ir tikisi, kad skaitydami ne tik smagiai leisime laiką, bet ir praturtinsime savo vidų.


„Obuolys“ ne tik palaiko, įkvepia bei suteikia progą naujiems autoriams pristatyti savo kūrybą, tačiau bando iš užmaršties atgaivinti ir senus kūrinius. Taip naujai atgimė Lenkijos autorės Helenos Mniszek bestseleris „Raupsuotoji“, kurį dūsaudamos skaitė mūsų močiutės. Leidykloje naujam gyvenimui prisikėlė ir rašytojo Zbigniew Kuchowicz epinis romanas „Barbora Radvilaitė“ bei du kartus ekranizuotas Tadeuszo Dołęga-Mostowicziaus „Žiniuonis“.


Leidykla knygų gurmanams siūlo ir tikrą saldaniuką – „Auksinio Obuolio“ riboto tiražo kolekciją, kurioje leidžiami tik patys geriausi literatūros aukso fondo kūriniai. Šios knygos išsiskiria ne tik turiniu, bet ir unikalia išvaizda. Didelės, paauksuotos, nuostabaus dizaino ir kokybės knygos malonina ne tik sielą, bet ir puošia namus, bei puikiai tinka dovanai bet kokia proga.


„Auksinio Obuolio“ serijoje leidžiami tokie autoriai, kaip Fiodoras Dostojevskis, Jane Austen, Šekspyras, Virginia Woolf, Levas Tolstojus, Žiulis Vernas, Edgar Allan Poe, Dantė, F. Scott Fitzgerald, Margaret Mittchel ir kiti.


Leidykla itin didžiuojasi ir šioje serijoje 2019-tais metais pristatyta „Šeimos biblija“ – tai tūkstantoji „Obuolio“ knyga.


 „Auksinio Obuolio“ serija ne vienintelė siūlanti klasikinius kūrinius. Leidėjai skaitytojams parengė ir „Mažosios klasikos kolekciją“. Tai knygos, kurių neretai prireikia mokiniams. Šioje kolekcijoje išleista garsioji Lewis Carroll „Alisa Stebuklų šalyje“. Taip pat Balio Sruogos „Dievų miškas“, Antono Čechovo pjesės, Šekspyro kūriniai, Vinco Mykolaičio-Putino „Altorių šešėly“ ir kitos klasikinės knygos.