⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kazys Pakštas ir atsarginė Lietuva

Kaina: 21,39 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-11-30 21.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kazys Pakštas ir atsarginė Lietuva" aprašymas

Knyga „Kazys Pakštas ir atsarginė Lietuva“ skiriama vienai iškiliausių, unikaliausių pirmosios Lietuvos respublikos ir išeivijos asmenybių – profesoriui Kaziui Pakštui, garsėjusiam savo įžvalgomis, idėjomis, originaliais sumanymais, toli siekiančiais geopolitiniais projektais, vizijomis. Profesionaliosios geografijos, geopolitikos Lietuvoje pradininkas, pirmosios geografų kartos ugdytojas, Lietuvos geografų draugijos įkūrėjas, entuziastingas keliautojas, publicistas, bankininkas K. Pakštas vienas iš pirmųjų suvokė savo tėvynei iškilusias geopolitines grėsmes, kūrė planus tautai ir valstybei gelbėti. Skelbė spartaus moderninimo, vertikalaus, visų pirma kultūrinio augimo idėjas, savitą lietuviškojo dinamizmo teoriją. Lietuvą ir kitas mažąsias Europos valstybes saugumo ir išlikimo sumetimais ragino jungtis į federacijas ar konfederacijas: Baltijos, Baltoskandijos, Vidurio Europos. Atkakliai siekė nepriklausomoje Lietuvoje vykusią išblaškytą, neorganizuotą emigraciją pakeisti planinga kolonizacija, kuriame nors saugesniame krašte sukurti antrąją, atsarginę Lietuvą, galinčią tapti dar vienu tautiškumo židiniu pasaulyje. Knygoje „Kazys Pakštas ir atsarginė Lietuva“ nušviečiamas profesoriaus K. Pakšto gyvenimo kelias ir veikla, atskleidžiamos reikšmingiausios idėjos, parodomos dažnai beviltiškos pastangos jas įgyvendinti. Leidinys skiriamas visiems tiems, kuriuos domina lietuvių tautos ir valstybės istorija bei ją kūrusios unikalios asmenybės.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kazys Pakštas ir atsarginė Lietuva"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie mokslą

Vygintas Bronius Pšibilskis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kazys Pakštas ir atsarginė Lietuva", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kazys Pakštas ir atsarginė Lietuva" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kazys Pakštas ir atsarginė Lietuva" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kazys Pakštas ir atsarginė Lietuva"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vygintas Bronius Pšibilskis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kazys Pakštas ir atsarginė Lietuva" perkama kartu