Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Aš ir mano diabetas: patarimai sergantiesiems ir jų artimiesiems

Kaina: 27,68 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 27.683 InStock
Į krepšelį 27,68 € Kaina

Knygos „Aš ir mano diabetas: patarimai sergantiesiems ir jų artimiesiems“ aprašymas

Knyga „Aš ir mano diabetas. Patarimai sergantiesiems ir jų artimiesiems“ su sąsiuviniu konsultacijų užrašams.

Cukrinis diabetas – viena aktualiausių šiuolaikinės medicinos problemų. Tai – išplitusi, plintanti ir klastinga liga. Lietuvoje šiuo metu registruota daugiau nei 120 000 sergančių šia liga. Taigi 2-jo tipo cukriniu diabetu serga beveik kas 20-tas mūsų šalies gyventojas. Jei nieko nedarysime, greitai gali susirgti kas 10-tas Lietuvos gyventojas. Manoma, kad šiuo metu yra dar beveik tiek pat pacientų, kurie nežino, kad serga šia liga, nes ji dažnai turi taip vadinamą „nebylų“ pobūdį, kai pacientas neturi aiškių simptomų arba jie būna nespecifiniai: nepaaiškinamas nuovargis, silpnumas, svorio mažėjimas, blogai gyjančios žaizdos, blogas matymas, niežulys, neleidžia laiku pastebėti šios ligos. Pavėluota šios ligos diagnostika arba blogai gydoma liga lemia diabetines komplikacijas – inkstų, akių, nervų sistemas, širdies, galvos smegenų, galūnių, ypač kojų, pakenkimus ir jų funkcijų sutrikimus. Tuo pasireiškia šios ligos klasta.

Pacientui, sužinojus apie įtarimą arba nustačius šią ligą, iškyla visa eilė klausimų: kas dabar bus? Ar turėsiu visą gyvenimą leistis insuliną ir su savimi nešiotis švirkštų, kaip toliau gyvensiu, ar galėsiu dirbti, kaip pasikeis mano gyvenimas visumoje, ar teks atsisakyti mėgstamo ir skanaus maisto, kaip turėsiu elgtis, kad liga neprogresuotų, kasdieninėse situacijose, draugų, ir kolegų rate, ir daugelis kt.

Šis leidinys „Aš ir mano diabetas“ skiriamas pacientams, sergantiems cukriniu diabetu ir jų artimiesiems, ieškantiems patarimų sąmoningam gyvenimui su liga. Jame pateikiama daug informacijos apie cukrinio diabeto tipus, ligos diagnostiką, ligos kontrolę, jos kriterijus, gydymo būdus, šiuolaikinius vaistus, apie galimybę išvengti diabetinių komplikacijų, išlikti darbingam, mėgautis gyvenant su diabetu.

Leidinio „Aš ir mano diabetas“ autoriai: šeimos gydytojai, endokrinologai, slaugytojos diabetologės, gydytojai psichiatrai, odontologai, urologai, akušerės ginekologės, o taip pat vaistininkės, visuomenės ugdymo ir sveikatos priežiūros specialistai bei Lietuvos Diabeto Asociacijos vadovai. Rengiant leidinį aktyviai dalyvavo ir pacientai, sergantys cukriniu diabetu.Parašykite atsiliepimą apie „Aš ir mano diabetas: patarimai sergantiesiems ir jų artimiesiems“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Endokrinologijos knygos

Jūratė Pečeliūnienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Aš ir mano diabetas: patarimai sergantiesiems ir jų artimiesiems“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Aš ir mano diabetas: patarimai sergantiesiems ir jų artimiesiems“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Aš ir mano diabetas: patarimai sergantiesiems ir jų artimiesiems“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Aš ir mano diabetas: patarimai sergantiesiems ir jų artimiesiems“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jūratė Pečeliūnienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Aš ir mano diabetas: patarimai sergantiesiems ir jų artimiesiems“ perkama kartu