⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Skaityti kaip matyti. 10 priežasčių skaityti knygas skaitmeniniais laikais

Kaina: 11,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 11.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Skaityti kaip matyti. 10 priežasčių skaityti knygas skaitmeniniais laikais" aprašymas

Ar skaitmeniniais laikais popierinių knygų skaitymas dar turi prasmės? Kam kankintis, skaitant storą romaną, kai galima pasižiūrėti serialą, panaršyti internete ar imtis kokio nors kito laisvalaikio praleidimo būdo?

Šioje Liublijanos (Slovėnija) universiteto profesoriaus Mihos Kovačo knygoje „Skaityti kaip matyti. 10 priežasčių skaityti knygas skaitmeniniais laikais“ rasite dešimt priežasčių pagrindžiančių skaitymo svarbą ir įrodančių, kad skaitymas turi daug teigiamų „šalutinių poveikių“. Skaitydami knygas, platiname ir giliname žodyną, aštriname mintis, stipriname supratimo gebėjimus ir mokomės empatijos – visa tai sudaro „mąstymo savo galva“ pagrindą, veda į sėkmę bei laimę.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Skaityti kaip matyti. 10 priežasčių skaityti knygas skaitmeniniais laikais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Skaityti kaip matyti. 10 priežasčių skaityti knygas skaitmeniniais laikais", Miha Kovač. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Miha Kovač su knyga "Skaityti kaip matyti. 10 priežasčių skaityti knygas skaitmeniniais laikais" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Skaityti kaip matyti. 10 priežasčių skaityti knygas skaitmeniniais laikais" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Miha Kovač. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Skaityti kaip matyti. 10 priežasčių skaityti knygas skaitmeniniais laikais" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Skaityti kaip matyti. 10 priežasčių skaityti knygas skaitmeniniais laikais" perkama kartu