0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Darbo teisė visiems

Kaina: 16,99 €
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-09-23 Skaitytojas


2022-09-30 16.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Darbo teisė visiems" aprašymas

Leidinyje „Darbo teisė visiems“ skaitytojai supažindinami su pačiais aktualiausiais darbo teisės klausimais, iškylančiais darbo santykiuose. Leidinio autorės aptaria esminius Darbo kodekso taikymo aspektus, pateikia konkrečių pavyzdžių bei rekomendacijų.

Ši knyga „Darbo teisė visiems“ pirmiausia yra skirta darbuotojams, siekiantiems geriau suprasti savo darbo teises ir pareigas, tačiau pateikiama informacija bus naudinga ir darbdaviams, socialinių partnerių atstovams, studentams ir galbūt moksleiviams bei jų mokytojams, kurie galės ją naudoti kaip mokomąją priemonę gilindamiesi į darbo santykių teisinio reguliavimo Lietuvoje ypatumus.Kiti taip pat domėjosi


2022-09-23

Parašykite atsiliepimą apie "Darbo teisė visiems"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Darbo teisės knygos

Daiva Petrylaitė, Vida Petrylaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Darbo teisė visiems", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Darbo teisė visiems" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Darbo teisė visiems" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Darbo teisė visiems"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Daiva Petrylaitė, Vida Petrylaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Darbo teisė visiems" perkama kartu