⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tomas Dirgėla (g. 1989 m., rugsėjo 5 dieną) – populiarus vaikų rašytojas, pedagogas.


Tomo Dirgėlos biografija pilna smagių faktų. Jis užaugo Palangoje.

Tomas Dirgėla knygos

Rasta: 37
  1. 1
  2. 2

Monstras Numeris Du | Tomas Dirgėla
8,69 €
Turime sandėlyje
Tėtis darželyje | Tomas Dirgėla
13,49 €
Turime sandėlyje
Akių obuolių pyragas | Tomas Dirgėla
12,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 37
  1. 1
  2. 2

Kaip ir daugelis vietinių, vaikinas jau nuo jaunų dienų dirbo kurortinio miestelio gyventojams būdingus darbus: vairavo velo taksi, pardavinėjo laikraščius, medžiojo turistus, kuriems siūlė nakvynės vietas, pardavinėjo ledus, rinko šiukšles, prižiūrėjo atrakcionus, bet svarbiausia – jau tada kūrė eilėraščius bei kitokius tekstus ir svajojo tapti rašytoju.


Baigęs mokyklą Tomas Dirgėla išvažiavo studijuoti į Vilnių ir Edukologijos universitete mokėsi lietuvių kalbos filologijos. Tuo pačiu metu neapleido kūrybos, taip pat bendradarbiavo su įvairiomis žiniasklaidos priemonėmis. Baigęs mokslus autorius dirbo mokytoju, taip pat vaikų darželio auklėtoju. Viena jo darboviečių buvo Lukiškių kalėjimas. Tačiau galiausiai apsisprendė tapti profesionaliu vaikų rašytoju.


Autorius rašo kiekvieną dieną po kelias valandas ir per metus išleidžia 3-4 knygas. Be to, jis kuria ir veda radio laidą vaikams ir noriai važinėja į susitikimus mokyklose ar bibliotekose. Po jų dažnai sulaukia dėkingų tėvų laiškų, kuriuose jie džiaugiasi, kad mažyliai pradėjo skaityti. Tomas tapo atpažįstama asmenybe, o mažieji gerbėjai nebijo jo užkalbinti ir pasidomėti knygomis.


Vaikus ypač sužavėjo detektyvinė serija apie Domą ir Tomą. Pirmoji knygelė „Dingusios šluotos byla“ buvo įvertinta geriausios metų knygos vaikams premija, kurią skyrė Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacija (IBBY).


Detektyvinėse istorijose du berniukai Tomas ir Domas tiria pačias netikėčiausias bylas. Tai mokyklos valytojos šluota dingsta, tai vaiduokliai mokytis trukdo, tai mokiniams dantys išbyra… Be detektyvinių istorijų Tomas Dirgėla išbandė ir siaubo pasakojimų žanrą. Knygelė „Užkeiktoji pono Kuko knyga“ pradeda seriją apie mergaitę Mildą ir šiurpą keliančius nuotykius rūko apgaubtame mieste. Dar kitoks stilius knygoje „Vytautas Didysis Žalgirio arenoje“, kur rašytojas netradiciniu būdu skaitytojus supažindina su mūsų šalies istorija.


Autorius, noriai bendraudamas su savo skaitytojais, kuria patrauklius tekstus. Pagrindiniai jo kūrybos bruožai – įtraukiantys siužetai, įdomūs veikėjai, geras humoras ir juokingos situacijos. Tomas Dirgėla tiki juoko galia. Jo knygos patinka vaikams, tad kviečiame jas pirkti internetu ir pradžiuginti mažuosius skaitytojus.