0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Nuogas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 15,39 €*
Sutaupote: 2.90 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-01-02 Laurynas

Labai įdomi istorija,lengvai skaitosi.

Nuogas


2021-04-30 12.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nuogas" aprašymas

„Nuogas" tapo bestseleriu ne tik JAV, bet ir Vokietijoje, Austrijoje bei Prancūzijoje. Knygoje išsamiai aprašomas autoriaus gyvenimas nuo neįprastos vaikystės Rolio priemiestyje, Šiaurės Karolinoje, iki alkoholiu bei narkotikais paženklintų studijų metų ir bemaž keruakiškų jaunystės klajonių po šalį. Eseistiniu stiliumi parašytos novelės pribloškia neužmirštamais nuotykiais, didžiule juodojo humoro doze ir subtilia autoironija. Pagal vieną iš knygos istorijų – „D. V.“ (C.O.G.) – 2013 m. sukurtas to paties pavadinimo vaidybinis filmas.

Žinomo amerikiečių rašytojo, humoristo, komiko ir publicisto Deivido Sedario (David Sedaris; g. 1956 m.) knyga „Nuogas" pasirodė JAV 1997 m. Ji kaipmat tapo sensacija ir, suprantama, The New York Times bestseleriu. Kritikai vieningai pripažino, kad užgimė nauja literatūros žvaigždė. Kokiam žanrui priskirti D. Sedario kūrybą? Kas tai? Autobiografiniai apsakymai? Satyrinės novelės? Humoristiniai esė? Ir taip, ir ne... Teisingiausias atsakymas: viskas kartu. Rašytojo kūryboje išties dominuoja autobiografiniai motyvai, meistriškai apvilkti ryškiaspalviu fikcijos, ironijos ir satyros rūbu.

D. Sedarį pažįsta visa Amerika. Ir ne vien todėl, kad jo knygos graibstyte graibstomos. Kultinio rašytojo balsas nuolat skamba radijo bangomis – humoristas skaito savo kūrybą. Šį graikų kilmės amerikietį domina visa, kas neįprasta ar net absurdiška. Rašytojas išleido 12 knygų, parašė straipsnių, pjesių (drauge su seserimi), įskaitė radijo laidų.

Bemaž visos D. Sedario knygos – autobiografinės. Jos atskleidžia išties nepaprastą ir nenuobodų Sedarių šeimos gyvenimą. Tačiau dažniausias autoriaus taikinys yra jis pats – pažeidžiamas, tuščiagarbis, apsėstas blogų įpročių ir nuolat ginantis savo šventą teisę ramiai susinaikinti. Autoriaus humoras – labai neįprastas. Nukreiptas į save, į šeimos narius ir... į beviltišką Amerikos visuomenę (tiesa, vėlesnėje kūryboje autorius taip pat šmaikščiai pasakoja apie gyvenimą Prancūzijoje ir Anglijoje). Tai žaižaruojantis cinizmo, absurdo, nežabotos vaizduotės, švelnaus liūdesio ir juoko pro ašaras lydinys. Ir jokio sentimentalumo.

Iš anglų kalbos vertė Linas Ruzgys


  • Autorius: David Sedaris
  • Leidėjas: Ramduva
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098145489

2021-01-02

Labai įdomi istorija,lengvai skaitosi.

Parašykite atsiliepimą apie "Nuogas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nuogas, kurią skaitytojams dovanoja David Sedaris. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar David Sedaris su knyga Nuogas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nuogas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė David Sedaris. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nuogas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nuogas" perkama kartu