⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nusiteikite smagiam žaidimų vakarui su visa šeima! Kategorijoje „Stalo žaidimai vaikams nuo 5 metų“ rasite daugybę rinkinių, kurie sudomins jaunuosius žaidėjus, bet patiks ir jų vyresniems broliams ar seserims.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kortų žaidimas „Troliai“ |
1,49 €
Turime sandėlyje
Žaidimas "Mistakos" su kopėčiomis |
14,79 €
Turime sandėlyje
Žaidimas "Connect 4 Shots" |
  • Nemokamas knygos pristatymas
24,99 €
Turime sandėlyje
AMONG US figūrėlė, 5 cm |
4,79 €
Turime sandėlyje
Stalo žaidimas DOBBLE: MINIONS |
13,99 €
Turime sandėlyje
Lavinamasis stalo žaidimas ALE-HOP |
  • Nemokamas knygos pristatymas
15,89 €
Turime sandėlyje
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Vaikiški žaidimai yra spalvingi, jų taisyklės paprastos, o užduotys įtraukiančios. Mažylių dėmesį išlaikyti sunkiau, tačiau profesionalūs žaidimų kūrėjai žino kaip tą padaryti! Stalo žaidimai 5 metu vaikui parengti taip, kad užduotys atitiktų jo amžių, tačiau tuo pačiu skatintų tobulėti ir mokytis.

Kategorija „Stalo žaidimai vaikams nuo 5 metų“ nuolat papildoma naujomis prekėmis, tad kviečiame užsukti dažniau ir internetu įsigyti įdomių laisvalaikio pramogų. Neapsisprendžiate, ką rinktis? Štai kelios rekomendacijos, kurios užves ant kelio ir supažindins su žaidimais.

Ko gero žinote itin populiarų TOP žaidimą „Alias“. Jo metu reikia aiškinti žodžius nepasakant paties žodžio. „Alias“ versijų labai daug. Yra pritaikytų vyrams ir moterims, taip pat kelionėms, na, o šioje kategorijoje rasite „Mažųjų Alias“. Jis sudarytas vaikams, kurie dar nemoka skaityti, nes visi žodžiai pavaizduoti paveikslėliuose. Kaip ir įprastą žaidimą, šį bus smagu lošti visai šeimai. Pagrindinis visų tipų „Alias“ privalumas tas, kad jis skatina iškalbą, bendravimą bei turtina žodyną.

Kitas populiarus žaidimas, kuris tinka visai šeimai, o taip pat vaikams nuo 5 metų – „Mistakos“. Visi žaidėjai gaus krūvelę kopėčių, kurias turės statyti vienas ant kitų taip, kad jos nenukristų.  Jei žaidėjui atliekant ėjimą kopėčios nukrenta, jis susirenka visas nukritusias kopėčias. Laimi tas, kuris greičiausiai nusikrato kopėčių. Šis žaidimas labai azartiškas, tačiau tuo pačiu reikalauja susikaupimo ir atidumo.

„Tik Tak Bumm Junior“ – dar viena pramoga, kuri sukels daug juoko bei adrenalino. Tai greitas, smagus ir paprastas žaidimas! Jį žaidžiant, prireiks pasitelkti visas kūrybines galias, gebėjimą greitai mąstyti ir panaudoti visą turimą žodyną!

Smalsiems ir žingeidiems vaikams patiks tokio tipo žaidimai, kaip „Aš žinau“. Kelios dešimtys užduočių padės išmokti daug naujų dalykų. „Junior“ versija pritaikyta 5-9 metų vaikams.

Stalo žaidimai vaikams nuo 5 metų labai įvairūs, todėl tikrai nenusibos. Kviečiame juos pirkti online ir taip sutaupyti, nes čia dažnai vyksta akcijos ir išpardavimai. Mažomis kainomis pasižymi ne tik žaidimai, bet ir naujos bei skaitomiausios knygos. Jų asortimentas itin platus, tad gerų, naujų skaitinių tikrai rasite ir sau, ir vaikams.