BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Planuojate šeimos šventę, gimtadienį, įkurtuves ar seniai matytų draugų susitikimą? Jums tikrai pravers vakarėlių žaidimai, kuriuos kviečiame įsigyti internetu. Linksmi, azartiški, triukšmingi ir įdomus – jie padės svečiams geriau susipažinti ir puikiai praleisti laiką.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Žaidimas "5 sekundės" |
14,99 €
Turime sandėlyje
Brain Games stalo žaidimas YOGI |
10,99 €
Turime sandėlyje
Žaidimas "Connect 4 Shots" |
  • Nemokamas knygos pristatymas
24,99 €
Turime sandėlyje
Žaidimas "Tik Tak Bumm" LT/LV/EST |
  • Nemokamas knygos pristatymas
16,99 €
Turime sandėlyje
Žaidimas „Monopolis: statyk“ |
9,99 €
Turime sandėlyje
Stalo žaidimas CROSS CLUES |
14,99 €
Turime sandėlyje
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Vakarėlių stalo žaidimai yra labai skirtingi, tad juos rinktis rekomenduojama pagal žaidėjų amžių ar temperamentą. Norite greitos ir daug emocijų sukeliančios pramogos? Išbandykite tokio tipo žaidimus, koks yra „Tik Tak Bumm“. Jo tikslas, sugalvoti žodį, kuriame būtų kortelėje užrašytos raidės. Suspėti reikia kol nesprogo bomba, o ji tą gali padaryti bet kurią akimirką.

Tokio tipo žaidimai sukelia daug juoko bei klegesio, be to, ugdo kūrybiškumą, atsparumą stresui  ir greitą reakciją.

Vakarėlio stalo žaidimai suaugusiems gali būti ir ramesni, tačiau sukelti ne mažiau įtampos nei greitosios pramogos. Pavyzdžiui, rinkinys skirtas pokeriui patiks visiems šio žaidimo entuziastams. Pokerio lagaminėlį patogu nešiotis su savimi arba laikyti mašinoje, todėl, kad ir kur atsidurtumėte, visada būsite pasiruošę sulošti vieną kitą partiją.

Dar vienas stalo žaidimų suaugusiems pavyzdys yra garsaus „Alias“ versija „Alias: vyrai ar moterys?“. Tai aiškinamasis žaidimas, kuriame reikia paaiškinti kortelėse užrašytus žodžius jų neištariant. Šią versiją rekomenduojama žaisti vyrų ir moterų komandoms bei aiškinti priešingoms lytims priskirtus žodžius.

Dar kitoks žaidimas – „EGO: emocijos“. Jo tikslas yra geriau pažinti save ir kitus žaidėjus, tad rinkinį siūlome mažiau pažįstamoms kompanijoms.

Vakarelių žaidimai vaikams pasižymi kiek paprastesnėmis taisyklėmis, tačiau juos įdomu žaisti visai šeimai. Šios rūšies pramogų pavyzdžiais gali būti kortų žaidimas „Bohnanza“ arba tradicinis stalo žaidimas „Apjok Lietuvą“, kuris yra ne tik puiki vakarėlio pramoga, bet ir pačių keisčiausių vietovardžių almanachas. Tiesa, tokie žaidimai netinka patiems mažiausiems ir rekomenduojami nuo 8 metų.

Kortų žaidimai, žaidimai su kauliukais, aiškinamieji žodžių žaidimai, ar net žaidimai parengti pagal populiarias TV viktorinas – visi jie patiks įvairių pomėgių žmonėms ir pagyvins vakarėlį. Pasitaiko situacijų, kai kalba nesiriša, o menkai pažįstami žmonės drovisi ir jaučiasi nejaukiai. Vakarėlių žaidimai tikrai pralauš ledus ir pagyvins atmosferą, padės susipažinti ir atsipalaiduoti.

Visi žaidimai parengti profesionalių gamintojų, kokybiški ir tarnaus ilgai. Kviečiame pirkti online ne tik juos, bet ir įvairias įdomias knygas. Asortimente yra tokių, kurios papildo žaidimus. Naujų, įdomių rinkinių pramogoms ar TOP skaitomiausių knygų galite įsigyti pigiau. Tereikia pasinaudoti dažnai rengiamomis akcijomis bei išpardavimais. Smagaus ir turiningo laisvalaikio!