Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

„Lavinamieji, mokomieji žaidimai vaikams“ – kategorija, kurioje smagių ir naudingų ugdomųjų priemonių ras tiek tėvai, tiek pedagogai. Mokytis turi būti smagu ir įdomu, o rekomenduojami žaidimai tikrai neleis nuobodžiauti.

 1. 1
 2. 2
 3. 3

Matematiniai žaidimai 1-4 klasei | Džeralda Kuzavinienė
Nuolaida knygai -61%
3,19 € 7,99 € *
Turime sandėlyje
Montessori: pasiekimų pasaulis. Mano pirmasis kelionių rinkinys |
 • Nauja knyga
11,59 € 13,49 € *
Turime sandėlyje
Skiemenuočių kortelės. Garsai R-L | Agnė Žiedelienė
 • Nauja knyga
12,99 € 14,49 € *
Turime sandėlyje
Mokomasis žaidimas „Europa“ |
6,99 € 8,29 € *
Turime sandėlyje
Metaforinės asociacinės kortos „Gyvūnai“ |
 • Nauja knyga
 • Nemokamas knygos pristatymas
23,99 € 25,89 € *
Turime sandėlyje
BO mokomasis žaidimas „Laikrodis“ |
6,99 € 8,19 € *
Turime sandėlyje
BO mokomasis žaidimas „Anglų kalba linksmai“ |
6,99 € 8,19 € *
Turime sandėlyje
Žaidimas „Falling Wall“ |
14,99 €
Turime sandėlyje
Šviesiuko emocijos. Jausk, atpažink, išreikšk | Laura Buzienė
 • Nemokamas knygos pristatymas
20,69 € 22,99 € *
Turime sandėlyje
Logico Primo. Kairėn dešinėn, aukštyn žemyn |
Nuolaida knygai -34%
5,99 € 8,99 € *
Turime sandėlyje
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Žaisdami lavinamuosius žaidimus mažyliai ugdys atmintį, mokysis skaičiuoti, logiškai mąstyti, teisingai tarti garsus ar net eismo taisyklių. Edukaciniai žaidimai vaikams yra labai įvairūs, tad visada galėsite rinktis pagal vaiko lygį ar amžių.

Logopediniai lavinamieji žaidimai padės mokytis sudėtingų garsų, tokių kaip s, š, ž ar r ir l. Vienas tokių yra „Išgirsk, ištark, surask“. Jo tikslas – įtvirtinti taisyklingą garsų s, š, ž, r, l tarimą įvairiose žodžių pozicijose, turtinti vaiko žodyną, lavinti bendravimo įgūdžius, pastabumą ir atmintį. Žaidimas sudarytas iš įvairių kortelių su paveikslėliais ir dviejų lentų.

Edukaciniai žaidimai vaikams padės pažinti pasaulį.

Pavyzdžiui, mokomasis žaidimas „Laikrodis“ smagiu būdu supažindina mažuosius su valandomis. Žaisdami mažyliai mokosi nustatyti valandas analoginiame ir skaitmeniniame laikrodyje bei priskirti joms įvairias dienos metu atliekamas veiklas.

Žaidimas „Ūkininko veikla“ praturtina vaiko žodyną gyvūnų ir specifinių daiktų pavadinimais. Taip pat galime pasiūlyti smagių priemonių, kurios padės pažinti pirkinių krepšelį, metų laikus, žmogaus dėvimus drabužius, profesijas, eismo taisykles, paaiškins kaip elgtis parduotuvėje, turguje, ligoninėje ir kitose vietose.

Ugdomieji žaidimai parengti taip, kad mažyliai lengvai įsitrauktų ir neprarastų dėmesio. Akį traukia spalvingi piešinukai, o smagios užduotėlės, kurias įvykdę vaikai pasijunta nugalėtojais. Taigi, lavinamieji stalo žaidimai suteikia ne tik žinių ir įgūdžių, bet ir daug džiaugsmo.

Žaisdami mokykitės ne tik skaityti, bet ir skaičiuoti! Skaičių žaidimai vaikams būna įvairaus lygio. Mažiesiems skirti tokie, kurie supažindina su skaitmenimis ir pagrindiniais veiksmais, o lavinamieji žaidimai 5 metų vaikams ir vyresniems jau padeda sustiprinti įgytus gebėjimus ir nuobodų mokymąsi pakeisti įdomia bei patrauklia veikla.

„Lavinamieji, mokomieji žaidimai vaikams“ – plati kategorija, kurioje laukia nuotykių labirintai, pažinimo ir atradimo džiaugsmas bei kita smagi veikla. Skaičiai ir raidės, gyvūnai ir veiklos, jausmai ir aplinkinis pasaulis – visa tai pristatoma žaidimų forma, o tai kas smagu, lengviau ir įsisavinama.

Kviečiame įdomius žaidimus pirkti internetu. Juk čia patogu išsirinkti! Be to, pirkti online dar ir naudinga, nes čia pat parduodami ir įdomūs žaidimai vaikams, ir populiarios, naujos ar skaitomiausios knygos suaugusiems ar jaunimui. Akcijų ir išpardavimų metu rasite daug gerų kainų, tad nenuskriausdami piniginės aprūpinsite visą šeimą.