⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Strateginiai stalo žaidimai – pramoga šeimai ir draugams. Tai tokie žaidimai, kuriuose sėkmės faktorius lemia gerokai mažiau nei strateginis planavimas ir plano įgyvendinimas. Kviečiame internetu įsigyti įdomių žaidimų, kurie ugdys strateginį mąstymą bei paįvairins laisvalaikį.

  1. 1
  2. 2

QWIRKLE stalo žaidimas |
  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
25,99 €
Turime sandėlyje
Brain Games kortų žaidimas PIKOKO |
  • Nemokamas knygos pristatymas
20,49 €
Turime sandėlyje
TAC stalo žaidimas „Yatzy“ |
4,19 €
Turime sandėlyje
Brain Games stalo žaidimas PLANET |
  • Nemokamas knygos pristatymas
34,49 €
Turime sandėlyje
CATAN stalo žaidimas |
  • Nemokamas knygos pristatymas
44,95 €
Turime sandėlyje
  1. 1
  2. 2

Kiekviename žaidime galime pritaikyti vienokią ar kitokią strategiją, tačiau daugelyje jų baigtį lemia sėkmė, greita reakcija arba žinios. Strateginiuose stalo žaidimuose reikės pasikliauti savo planavimo įgūdžiais, gebėjimu numatyti kelis žingsnius į priekį bei įgyvendinti savo sumanymus.

Turėdami aiškų tikslą ir jo siekdami tapsite šios rūšies žaidimų lyderiu. Ar pasiruošę strateguoti? Pirkti online rasite daug įdomių ir įvairių žaidimų, kuriuos pamėgo viso pasaulio entuziastai. Stalo žaidimai su kauliukais, su kortomis ar kitomis priemonėmis paįvairins vakarėlius, tamsius rudens vakarus ar draugų susibūrimus.

Strateginių stalo žaidimų kategorija nuolat kinta. Ją papildo vis nauji rinkiniai, tad verta užsukti dažniau ir patikrinti visas naujienas. Pateiksime keletą pavyzdžių ir rekomendacijų, kokių konkrečių ar panašaus tipo žaidimų galite įsigyti.

Siūlome išbandyti „Planet“. Tai žaidimas šeimoms, kuriame reikės sukurti 3D pasaulį ir pritraukti į jį gyventi laukinius gyvūnus. Žaidėjai varžosi naudodamiesi magnetiniais žaidimo laukais ir kurdami aplinką, kurioje gyvūnai jausis geriausiai. Taisyklės labai paprastos, o žaidimas modernus ir originalus!

Kitas tarp TOP populiariausių vis patenkantis žaidimas – „Pandemic“. Žaidėjams teks stabdyti mirtinas ligas ir pandemiją! Žaidimo lentoje vaizduojama daugybė didžiausių ligų epicentrų Žemėje. Kiekvienu žingsniu žaidėjas gali atlikti keturis veiksmus: keliauti tarp miestų, gydyti ligonius, atrasti vaistus ar statyti tyrimų stotis. Šiame žaidime pralaimėti gali visi!

Strateginių stalo žaidimų klasika – „Laivų mūšis“. Žinoma, jį galima žaisti ant popieriaus lapelio, tačiau daug smagiau turėti lentą, laivų rinkinius ir kitus atributus. Žaidimas rekomenduojamas nuo 7 metų, tačiau patinka net ir suaugusiems, kurie ne vieną valandą vaikystėje praleido bandydami nugalėti priešininkus ir paskandinti jų laivus.

Visi interneto knygyne parduodami žaidimai yra itin kokybiški, o įvairovė įtiks bet kokiam skoniui ar amžiui. Kviečiame pasižvalgyti ir po kitas kategorijas, kuriose rasite pramogų šeimai, kortų žaidimų ar lavinamųjų galvosūkių.

Naujų ir įdomių žaidimų bei gerų knygų galite įsigyti pigiau. Tokia proga pasitaiko per įvairias akcijas ar išpardavimus. Jų metu nukainuojamos ir naujos, ir skaitomiausios knygos bei kiti produktai. Tereikia patogiai išsirinkti, nusipirkti, o mes pristatysime žaidimus ir knygas jūsų pasirinktu būdu.