⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Daugelis sutiks, kad stalo žaidimai yra puikus būdas turiningai praleisti laiką su kompanija. Stalo žaidimų dėka galime artimiau vieni kitus pažinti ir tuo pačiu metu smagiai praleisti laiką kartu. Nors daugeliui stalo žaidimų reikia didesnės grupės žmonių, tačiau mes savo kataloge turime nemažai dėmesio vertų žaidimų, kuriems užtenka ir dviejų žaidėjų.

Rasta: 52
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Žaidimas „Laivų mūšis“ |
11,99 €
Turime sandėlyje
Žaidimas „Kimble“ |
14,39 €
Turime sandėlyje
Penkių žaidimų rinkinys |
  • Nemokamas knygos pristatymas
34,19 €
Turime sandėlyje
QWIRKLE stalo žaidimas |
  • Nemokamas knygos pristatymas
29,99 €
Turime sandėlyje
Stalo žaidimas JŪROS GYVENTOJAI |
14,59 €
Turime sandėlyje
Stalo žaidimas MIKADO |
14,59 €
Turime sandėlyje
Lavinamasis stalo žaidimas CANAPE |
18,99 €
Turime sandėlyje
Stalo žaidimas LINKSMIEJI PIRATAI |
14,59 €
Turime sandėlyje
Lavinamasis stalo žaidimas ALE-HOP |
22,39 €
Turime sandėlyje
Žaidimas „Atspėk, kas?“ |
22,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 52
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Taip, tai stalo žaidimai poroms! Na, nebūtinai privalote būti pora, galėsite žaisti ir su giminaičiais, bičiuliais ar netgi su visiškai nepažįstamu priešininku — tai tiesiog stalo žaidimai dviems ir šios pramogos esmė yra betarpiškas bendravimas akis į akį. Įdomūs žaidimai visada pakels Jūsų nuotaiką, padės atsipalaiduoti ir bent trumpam pamiršti kasdienes problemas.

Žinoma, pirmiausia į galvą ateina nepamirštami šachmatai, šaškės ir nardai. Tačiau stalo žaidimai dviems neapsiriboja vien tik jais. Šiuolaikiniai žaidimų kūrėjai yra sukūrę daugybę stalo žaidimų dviems, kuriuos žaisdami ne tik išmėginsite savo intelektinius gabumus, bet ir pasinersite į jaudinančius nuotykius vykdydami įvairias misijas bei kurdami strategijas.

Vienas iš populiariausių žaidimų šioje kategorijoje yra visame pasaulyje beprotiško populiarumo sulaukęs “Jenga”. Šis stalo žaidimas dviems yra tinkamas ir vaikams — “Jenga” padės lavinti mąstymą, atidumą ir rankų motoriką. Kitas itin rekomenduojamas — “Brain Games stalo žaidimas CODENAMES DUET”. Šis žaidimas turi keletą sudėtingumo lygių ir suteikia galimybę dviem žmonėms išmėginti komandines užduotis.

Kiti TOP stalo žaidimai dviems — be galo įdomus „Kingdomino Origins“, strateginis “SPLENDOR”, taktinis „Quoridor Mini“, itin paprastas “EGO: emocijos“ bei bet kokio amžiaus žmonėms skirtas “Klask”.

Stalo žaidimai dviems puikiai tiks kelionei, išvykai į parką ar nestandartinei romantiško pasimatymo idėjai. Tai, be jokios abejonės, yra daug naudingesnė veikla leidžiant laiką su kažkuo kartu, nei betikslis spoksojimas į telefonų ekranus. Geriausi stalo žaidimai dviems, kaip ir knygos, Jus išmokys daug naujų dalykų. O taip pat padės lavinti logiką, kūrybiškumą bei reakcijos greitį.

Išsirinkite sau tinkamiausią stalo žaidimą dabar ir užsisakykite internetu! Tai greita ir patogu. Mūsų rengiamų išpardavimų ir akcijų metu patys geriausi stalo žaidimai dviems, kaip ir skaitomiausios knygos, parduodami itin žemomis kainomis. Tad jei norite sutaupyti, visuomet sekite mūsų pasiūlymus.